Камп Приколка

ЦЕНА: По договор

Камп Приколка


Камп приколка Треска Т-303, гаражирана, на тркала (подвижна); со 4 лежаи, сочувана тенда Индуплати ..по договор додатна опрема ; приколката е малку користена, само за лична употреба од продавачот, прв сопственик. Има ориганална фактура(потребна за продажба преку Нотар и добивање трета таблица, за да може да се користи во сообраќај). Приколката е под стреа во с.Горно Лисиче
контакт 071-555-485 / 02 2436764 Драги, може замена за патничко возило..сликата е од друга приколка, истиот типИме:
Град:
Skopje
Телефон:
078553589
Објавен на:
17.06.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Mite
Град:
Skopje
Телефон:
078553589
Објавен на:
12.04.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка