Mercedes

ЦЕНА: 3000 €

Mercedes


Se prodava Mercedes C250 dobro socuvana sega registrirana moze zamena za nesto pomalo so vasha doplata:Golf3,Corsa,Punto i dr...Град:
skopje
Телефон:
078252515
Објавен на:
06.12.2013

ЦЕНА: 3000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
toni grozdanovski
Град:
skopje
Телефон:
078252515
Објавен на:
06.12.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка