TAKSI PREVOZ:SOFIJA,SOLUN,BEOGRAD,PRISTINA

ЦЕНА: 1 €

TAKSI PREVOZ:SOFIJA,SOLUN,BEOGRAD,PRISTINA


Vrsime taksi prevoz do site evropski gradovi povratnata tura i cekanjeto ne se naplakaГрад:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
02.03.2015

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Pero Ilievski
Град:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
02.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка