Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СЕ БАРА ФАРБАР СО РАБОТНО ИСКУСТВО

Се бара фарбар со работно искуство за работа со ковано железо. За сите по детални информации исконтактирајте не на 0782234642.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2016
Farmacevt,Lekar,Stomatolog

Претставништво за медицински производи од Скопје објавува оглас за вработување на 1 стручен соработник за територијата на Р. Македонија.
Потребни квалификации: - високо образование (медицински, фа...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2016
Kozmeticko/frizerski salon Rigal bara frizer/ki-kozmeticarki (karpos4)

Razraboten frizersko kozmeticki salon vo karposh 4 ima potreba od frizer/ka i kozmeticarka so rabotno iskustvo .

Zainteresiranite neka se javat na 070323154

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
seriozna zena za rabota vo prodavnica

se bara zena za rabotavoprodavnica za siten racen alat i plastika vo porta vlae. pomoznost rab. iskustvo od taa oblast i zivealiste od toj kraj

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2016
Call center operator

Станете дел од нашиот млад и амбициозен тим!
Теледискоунт вработува Оператори со познавање на
Италијански Јазик!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.07.2016
Se bara devojka za rabota

Se bara devojka za rabota vo igroteka. CV i fotografija (zadolzitelno) ispratete na mail igroteka1@yahoo.com

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.07.2016
Ескорт девојки !!! Дискреција загарантирана !!!

Одлична можност за дополнителен приход за сите атрактивни девојки.

Вработување како Ескорт придружба за ВИП личности и странци.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2016
ODLICNA ZARABOTUVACKA

FIRMA HITNO IMA POTREBA OD MLADI KOMUNIKATIVNI LICA KAKO MARKETING AGENTI SO I BEZ RABOTNO ISKUSTVO SO ODLICNA ZARABOTUVACKA . ZAKAZETE INTERVJU NA 075/ 297 079

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 22.06.2016
Работа во Австрија

Се бараат работници/чки за работа во Австрија со бугарски пасош.
Потребни документи:
1.Возачка дозвола Б категорија
2.Документ за неосудуван

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.06.2016
Жена за чување дете

Барам жена/девојка со искуство и препораки за чување дете со почеток од Август во населба Аеродром. Работно време понеделник-петок.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2016
Call center agents

Реномирана меѓународна компанија од областа на издаваштвото на енциклопедии објавува оглас за 10 (десет) извршители за следното работно место: АГЕНТИ ЗА ТЕЛЕФОНСКА ПРОДАЖБА Потребни квалификации: &...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2016
Итно барам пекар

Барам пекар за работа во пекара во Преспа

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.06.2016
Потреба од медицинска сестра

ПЗУ ВЕНУСТАС МЕДИКАЛ ИМА ПОТРЕБА ОД МЕДИЦИНСКА СЕСТРА СО ПОЛОЖЕН СТРУЧЕН ДРЖАВЕН ИСПИТ

тел за контакт: 02/2461-810, 078/353-354, 078/353-081

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2016
imame potreba od kelner/ka

gostilnica Nalej od nas.Aerodrom ima potreba od lica za posluzuvanje

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.05.2016
Zalozna Kuka Astra Krediti

Najbrz nacin za brzi pari

Цена:100.000 €

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2016
Имам потреба од машински инженер отсек термотехника

Компанијата Милмарк инженеринг од Скопје има потреба од машински инженер отсек термотехника со и без работно искуство. За посетални информации јавете се на тел број 075 358 991. Испратете кратка би...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.05.2016
baram frizerka so iskustvo

Frizersko studio blizu zeleznicka bara frizerka so rabotno iskustvo tel 070 695 077 nate

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2016
Имаме потреба од ФАРБАР со искуство

Бараме ФАРБАР со искуство за работа во фирма за изработка на интериер

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 04.05.2016
BARAME PRODAVACKI-KASIERKI

BOIVA TREJD ZA POTREBITE NA SVOITE MARKETI LOCIRANI VO D.MAALO,KARPOS 1 I 2 IMAPOTREBA OD 2 PRODAVACKI-KASIERKI.PRETHODNO RABOTNO ISKUSTVO KE SE SMETA ZA PREDNOST.VASETO SV MOZE DA GO ISPRATITE NA ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.05.2016
RABOTA OD DOMA

Internet rabota od doma! Potreben kompjuter i osnovni poznavanja za rabota, a poznavanjeto na angliskiot jazik ne e primarno. Isplati se redovni na debitni karticki na nekoja od bankite vo Makedoni...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка