Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Потребни се заварувачи со аргон

Потребни се заварувачи со аргон за работа со инокс. Се вработуваат две лица. Информации на 072 234 642

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 29.01.2016
Rabota vo butik za pokani

Baram devojki za rabota vo butik za sveceni pokani vo centar Skopje

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.01.2016
Se bara zena za cuvanje dete

Барам жена за чување дете, непушач, да живее во Дебар Маало или непосредна близина (Центар, Карпош 1). Жената треба да биде на располагање за променливо работно време. Ве молиме не се јавувајте од ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.01.2016
RABOTA VO CALL CENTER

FIRMA IMA POTREBA OD DEVOJKI ZA RABOTA VO CALL CENTER, ANGLISKI ZADOLZITELEN.Se molat zainteresiranite kandidati da ispratat svoe CV na slednata e-mail adresa: recrutingmk@gmail.com

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.01.2016
Работа за девојка

Барам девојка за работа во бутик да поседува возачка од Б-категорија, добро познавање на македонски и албански јазик, комуникативна, промотивни вештини, стимулирање на продажба, способност за разго...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.12.2015
Магистерски трудови од областа на економијата

Доктор по економски науки изработува и дава стручна помош при:
- изработка на магистерски трудови од областа на економијата;
- избор на тема за магистерски труд;
- подготовка на пријава за магис...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2015
ИТНО!!! Барам пекар

ИТНО!!! Барам пекар за работа во пекара во Преспа
070/228-418
070/330348

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.12.2015
Дипломиран градежен инженер

Нашата фирма има потреба од дипломиран градежен инженер.Лицата со овластување за проектирање имаат предност.Главна дејност проектирање на објекти високоградба.Износот-плата е почетен предлог,во зав...

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.12.2015
Дипломиран инж. Архитект

За потребите на нашата фирма неопходен е дипломиран инженер архитект.Овластување не е неопходно.Tехничко добро познавање на AUTO CAD.Работното место е проектирање на објекти од високоградба.

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.12.2015
негователка и медицинска сестра - техничар

ПУСЗ на стари лица „Светла Надеж“ има потреба од негователка и медицинска сестра - техничар. Заинтересираните кандидати да испратат CV на e-mail svetla.nadez@yahoo.com или да се јават н...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2015
Барам Работници

Барам работиници за во пекара тел. за контакт 078 243212

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.12.2015
Devojka za rabota vo igroteka

Se bara devojka za rabota vo igroteka. CV i fotografija ipratete na mail igroteka1@yahoo.com

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 26.11.2015
вработуваме ПРОМОТЕРИ

Реномирана издавачка кука има потреба од лица за работа на позиција ПРОМОТЕРИ.

Платата ќе се состои од фиксен дел и дополнителен бонус.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2015
Transportna kompanija

BARAM SEKRETARKA SO POZNAVANJE NA KOMPJUTERI,ANGLISKI JAZIK I PO MOZNOS I TURSKI ZA NEOPREDELENO VREME. PLATA SOLIDNA. RABOTNO VREME OD 8:30 DO 16:30 VO SKOPJE. ZAINTERESIRANITE DA DOSTAVAT SIVI NA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2015
Nudam rabota

Baram zena za rabota vo.palancikara vo novo lisice .Vozrast od 30 do 40 godini

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2015
Работете од дома

Обезбедете си дополнителен приход за вас и вашето семејство. Повеќе информации на http://sfi-makedonija.weebly.com/

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.11.2015
Хонорарна работа

Доколку барате хонорарна работа од дома посетете го сајтот http://sfi-mkd.weebly.com/

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.11.2015
ИНТЕРНЕТ БИЗНИС - Заработувајте од дома

ВАЖНО : ОВАА РАБОТА ТРЕБА ДА ЈА СВАТИТЕ СЕРИОЗНО И ТАКА ДА ПРИСТАПИТЕ КОН НЕА.Не очекувајте за 2-3 дена да ви стигаат пари и пари.Во работата има профит но треба ЖЕЛБА,СЕРИОЗНОСТ,РЕДОВНОСТ ВО РАБОТ...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 03.11.2015
se bara skaradjika

Hitno se bara skaradjika za rabota vo skara na kilo
Info na tel:076-542-549 Vlatko

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.10.2015
elektricar

SITE VIDOVI NA ELEKTRICARSKI USLUGI GI IZVEDUVA ELEKTRO TEXNICAR INSTALATER IZVEDBA NA INSTALACII,PROMENA NA SPRATNI TABLI,SERVIS NA SPORETI,BOLERI,TERMO PECKI,TEL 070280132 KIRE

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 25.10.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка