Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se bara vodoinstalater i pomosnik

se bara vodoinstalater so iskustvo min.5 god.plata den+osiguranje 25000den
se bara i pomosnik za vodovod so ili bez iskustvo da ne e postar od 40 god.plata +osiguranje 18000 den

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 30.09.2017
Плаза де Торос има потреба од персонал

Угостителски објект од Скопје, Центар - Плаза де Торос има потреба од персонал за следните работни позиции:
- келнери/ки
- шанкери/ки
- садопер/ка

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2017
Kafe sendvicara C O O L

Kafe sendvicara Cool ima potreba od personal za rabota. Site zainteresirani moze da ispratite CV na e-mail coolsoccercool@gmail.com ili da ne kontaktirate na 078220964

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.09.2017
АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК

Агенција за недвижности Импулс постои повеќе од 22 години и успешно работи на пазарот со недвижен имот. Долгогодишното наше искуство како консултанти во областа на недвижноста, советување и посред...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2017
Se bara zena za odrzuvanje na domakinstvo

Baram zena od Aerodrom ili okolinata pred SE za pomos po doma i drustvo i mala pomos na zenicka so poteskotii pri odenjeto. Rabotno vreme 5-6 casa dnevno (po dogovor).

Tel: 070 222 370

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.09.2017
Достава

Пицерија во кисела вода има потреба од доставувачи со B категорија за достава на храна

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.08.2017
ВРАБОТУВАМЕ АГЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА НА КЛУЧНИ КУПУВАЧИ

Реномирана странска издавачка куќа вработува агенти во продажба на своите производи на ВИП клиенти за реон Македонија

Квалификации:

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.08.2017
ВРАБОТУВАME АГЕНТИ ЗА ДИРЕКТНА ПРОДАЖБА

РЕНОМИРАНА СТРАНСКА ИЗДАВАЧКА КУЌА ВРАБОТУВА АГЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА НА СВОИТЕ ПРОИЗВОДИ ЗА РЕОН МАКЕДОНИЈА. Квалификации: најмалку ССС; Искуство во продажба ке се смета како предност; мотивација за раб...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.08.2017
Baram domasna pomosnicka

Potrebna seriozna zenska osoba za sekojdnevna rabota (cistenje, peglanje i slicno). Nedela sloboden den.Fleksibilno rabotno vreme od 6-8h dnevno.

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 14.08.2017
Шофер на камион

Се бара возач со Е категорија со комплетни бугарски документи за возење во Европа. Плаќање по договор-редовно секој месец. Контакт: Зоран тел.+393881556036

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 09.08.2017
Baram rabotnici za rabota vo germanija

Baram rabotnici za rabota vo Germanija za gips karton so rabotno iskustvo samo so Bg dokumenti
Info na watsaapp 015753465233

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 07.08.2017
personal za dukan za mekici

baram zena ili devojce za dukan za mekici samo prva smena nedela i praznici ne se raboti

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2017
sendvicara

skaradzija/jka za skara na zar za vo sendvicara

biljana 077 965 985

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.07.2017
Плаза де Торос има потреба од садопер/ка

Плаза де Торос од Скопје има потреба од садопер/ка за склучување на редовен работен однос. Огласот важи за кандидати со или без работно искуство.

Контактирајте не на телефонскиот број 3/123-167...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.07.2017

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.07.2017
RABOTA NA MALTA

Se baraat kelneri i kelnerki za rabota vo Malta.
Uslovi: Angliski jazik i pasosh od zemja na EU.
Plata:800 evra.

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2017
RABOTA Vo GERMANIJA - Site RABOTNI POZICII (RABOTNI MESTA)

* * * * * * * * R A B O T A VO G E R M A N I J A * * * * * * * *
************* KOMPLETNA, SIGURNA, BRZA I EFIKASNA PROCEDURA Na POSREDUVANJE Pri LEGALNO VRABOTUVANJE vo GERMANIJA Vo GERMANSKI KOM...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2017
Potrebni sorabotnici

Sigurna dopolnitelna zarabotka vo Amerikanska kompanija.Pomos registracija Besplatno.Upatstva i alati za online rabota.
Vase e da sledite upatstva i garantirano ke zarabotite.
Nisto ne e preku no...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 27.06.2017
BIDETE SAM SVOJ GAZDA

Vrabotete se i zarabotete za vas,bez nekoj da vi odreduva rabotno vreme i Plata,kolku Ste uporno tolku poveke ke zarabotuvate,Eve poglednete go blogot http://odlicnaaarabota.blogspot.mk/2017/05/bl...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.06.2017
Se baraat trojca rabotnici i eden pravnik/cka so poznavanje na turski jazik

Firma za uvoz izvoz so sediste vo Staklara ima potreba od trojca magacinski rabotnici i eden pranik/cka so poznavanje na turski jazik.Site kandidati koi se zainteresirani mozat da ispratat cv na sl...

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.06.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка