Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Графичка картичка MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24 GB GDDR6X

Графичка картичка MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24 GB GDDR6X. работи совршено и доаѓа со гаранција за производство

Било какви прашања слободно прашајте.
заинтересираниот купувач треба да к...

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 28.01.2022
MSI GF63 Thin i5 GTX 1650 MaxQ 8GB 256GB за игри лаптоп 15,6" FHD дисплеј

*Запечатен MSI GF63 Thin i5 GTX 1650 MaxQ 8GB 256GB за игри лаптоп 15,6" FHD дисплеј 400EUR

ОВА СЕ НОВИ ЛАПТОПИ ЗА ГЕМИНГ MSI!

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 28.01.2022
*Запечатен MSI GF63 Thin i5 GTX 1650 MaxQ 8GB 256GB за игри лаптоп 15,6" FHD дисплеј

ОВА СЕ НОВИ ЛАПТОПИ ЗА ГЕМИНГ MSI!

МОДЕЛОТ Е GF63 THIN 10SCXR

Цена:400 €

   

Објавен на: 28.01.2022
Подготвен за испорака✈️Ултимативен пакет за диск верзија на Sony PS5⚡️Ново при рака - запечатено ⚡️

Овој пакет PS5 Ultimate е совршен како празничен подарок и ги вклучува следните ставки:

- Конзола за верзија на Sony PlayStation 5 Disc
- Дополнителен контролер PS5 DualSense

Цена:500 €

   

Објавен на: 28.01.2022
Apple iPhone 13 Pro Max - 512 GB - злато (отклучен)

Apple iPhone 13 Pro Max 512GB златно отклучено 5G
Спецификации: A15 Bionic чип, 6Gb RAM, 512Gb складирање, капацитет на батеријата 100%.
Сосема нова состојба.
Гаранција на Apple

Цена:750 €

   

Објавен на: 05.01.2022

Цена:850 €

   

Објавен на: 05.01.2022
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка