ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Matiz

se prodava daewoo matiz vo odlicna sostojba .go donesov od Slovenija.Platena carina,tif i homol8gacija i e spremen za registracija.Mu napraviv generalen servis ,smeneti site remeni, filtri,svekici,...

Цена:1.250 €

Daewoo Matiz
1999
Македонска Каменица
165000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 25.02.2015
заем понуда меѓу особено сериозно.

Здраво г-дин и г-ѓа Оваа порака е за лица или за оние кои имаат потреба од итна особено заем за да ги обноват своите животи. Дали сте подготвени за истражувачки активности или да го рестартирате ва...

Цена:500.000 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 07.12.2014
финансии, инвестиции за сите.

Здраво на сите. Вашите барања за вашата кредитна, ве молиме му верувам на мојот агенција.
побара 500 € и 50.000 € по стапка од 5% на годишно ниво и ќе бидете задоволни во рок од 24 часа.

Цена:100 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 20.07.2014
Дали сте до финансиски стрес дека ви треба заем


Дали сте до финансиски стрес дека ви треба заем? Има едно прашање што треба да прашам , дали сте сериозни индивидуални кои ги земаме кредит и плаќаат назад по должината со интерес, ако сте искрен...

Цена:500 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 31.05.2014
Financial Service sa Rosalia

Dobro veče, dame i gospodo Morate financiranja za vaš dom, za vaš posao, kupovina automobila, kupiti motocikl, da stvorite društvo za svoje lične potrebe duže u sumnju. Mi osob...

Цена:500.000 ден.

Македонска Каменица
 

Објавен на: 28.05.2014
Brenata za bicenje na drva

Prodavam Brenta za bicenje drva so samonapaven avtomatski pogon na kolickata zaedno so 3 lenti,motorot,skolpka za reguliranje na strujata i redugtor za privlekuvanje na trupci
Cena po dogovor
+ra...

Цена:3.000 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 26.01.2014
КРЕДИТ ПОНУДА помеѓу одредени 72H

Здраво г-дин г-ѓа &
Особено во светот Нудам заем од € 400 до € 1.000.000
секој може да го отплати со
има ниска каматна стапка од 4%. Ние сме поединци кои нудат

Цена:1 ден.

Македонска Каменица
 

Објавен на: 21.01.2014
Barame Rabota !!!

Maz i zena so bg pasosi,baraat rabota vo Italija,Svejcarija,Germanija,Slovenija ili bilo kade vo EU.Kontakt telefon 070/966-496 ili Email: stoilovskahristina@ymail.com .Samo ozbilni ponudi ... Pozdrav!!!

Цена:По договор

Македонска Каменица
 

Објавен на: 20.01.2014
Понуди итна и брза заем низ Македонија во 72 часа

Здраво почит / Господа
Треба заеми меѓу поединците да се справат со финансиските тешкотии со кои се нудат финансиски услуги само на поединци и семејства во итна потреба од финансирање кои ќе бидат...

Цена:1 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 29.12.2013
Buy Brand New Latest Apple iPhone 5s,5c,Samsung Galaxy S4,Blackberry Q10

Contact us For Order Place via Email Address in below manner if you are interested in buying any of our product.

CONTACT NAME : Ahmed Omer

Цена:250 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 16.12.2013
Audi a4 2.5tdi

Audi a4 2.5tdi S line vo perfektna sostojba 180ks 6 brzini na bg tabli kolata e momentalno vo Italia za 1 mesec ke bide vo mak.. ima prostor za dogovor okolu cenata
tel: 077 855 346

Цена:5.000 €

Audi A4
2002
Македонска Каменица
165000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 10.11.2013
JEEP GRAND CHEROKEE 2.5T.D ( DZIP 4X4 JIP GIP )

Se prodava Jeep Grand Cherokee 2.5TURBO DIZEL
Jeepot ima oprema
*kozni sedista so greaci
*ABS

Цена:4.000 €

Jeep Grand Cherokee
1996
Македонска Каменица
260 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.11.2013
prdavam ford escort 1994god.

1.3 so atestiran plin,5 vrati,cd radio,siber,alu.bandazi,reg.do oktomvri 2014god,

Цена:1.250 €

Ford Escort
1994
Македонска Каменица
220000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 15.10.2013
Нудат заеми меѓу поединците побрзо сериозен и искренЈас сум финансиски инспектор континентална банка и имам
главниот град на 3.500.000€ кој ќе ми помогне да даде краткорочни кредити и приватни

Цена:1 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 10.10.2013
заем се занимава во Македонија

Здраво,

Г-дин и г-ѓа Оваа порака е за сите оние кои се во итна и најсериозен апликација за заем треба да се, ќе стави на располагање кредит од 5.000 € до 5.000.000 евра во многу едноставни ...

Цена:5.000 ден.

Македонска Каменица
 

Објавен на: 15.06.2013

Цена:1 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 05.06.2013
подготвени да им помогне на луѓетоЗдраво г-дин и г-ѓа
Нудат приватни заем € 2500 до € 1.000.000 за сите

Цена:1 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 02.06.2013
Fiat Bravo 1.6 16 v

kolata e vo ekstra sostojba kompletno servisirana novi gumu elektrika na prozori greaci na stakla servo abs klima elektrika na retrovizori podesuvanje na volan centralno so danisko registrirana cel...

Цена:1.500 €

Fiat Bravo
1999
Македонска Каменица
240000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 18.04.2013
аемот понуда брз и сериозен

Заем нудат пари на сите сериозни луѓе кои имаат потреба со прифатлива загарантирана. Вашата папка беше одбиена од страна на банката или други финансиски структури, можам да ви излезат на вашите фин...

Цена:По договор

Македонска Каменица
 

Објавен на: 31.03.2013

Цена:По договор

Македонска Каменица
 

Објавен на: 13.02.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка