ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Niva Plac

se prodava niva na izlezot od bogorodica na samiot pat gevg-bogdanci okolu veke pocnato so izgradbi i placevi za kamioni cena po viduvanje i dogovor

Цена:333.333 €

Гевгелија
3000 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 26.03.2020
Apartman vo Gevgelija

Se iznajmuva apartman za kratok ili dolg prestoj so kujna,trpezarija,dnevna,spalna,kupatilo,terasa.Opremen e so se sto e potrebno plus klima,kablovska wi-fi,parno

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 10.06.2019
Se prodava IVEKO STRALIS

Se prodava Iveko Stralis, mozna e i zamena. Poveke info na telefon

Цена:1 ден.

Дизел
2002
Гевгелија
ДВД плеер
 

Објавен на: 11.11.2019
Baram Zena Za Brak

Molam samo seriozni!!! Bi sakal da mi se javi zenska osoba,zainteresirana za zapoznavanje pa i po moznost za brak so 36 godisen ,neozenet,vraboten Molam samo seriozni i po moznost zvonenje BEZ skri...

Цена:1 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 15.09.2018
Se prodava ednosoben stan

Se prodava ednosoben stan,vo Gevgelija,vo blizina na noviot Gradski pazar,se naoga na 6ti sprat,zgradata e bez lift

Цена:По договор

Гевгелија
40 m2
1 соба
5 - 10 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2018
SE PRODAVA

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ГЕВГЕЛИЈА ВО МЕСНОСТА "МРЗЕНСКИ РИД" БЛИЗУ ДО АДМИНИСТРАТИВНАТА ЗГРАДА НА БИВШИОТ КОМБИНАТ "ВИНОЈУГ", ЗЕМЈИШТЕТО ИМА МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА А ИМА И ИМ...

Цена:По договор

Гевгелија
4485 m2
Маркица за градба

Објавен на: 25.03.2018
Iznajmuvam apartmani vo Nea Kalikratia,Grcija.

Iznajmuvan apartmani (mazonetki) vo Nea Kalikratia ,kujna,dnevna,kupatilo ,spalna,160 litri solaren boljer,klima ured,internet I parking mesto.Odalecenost od plaza 180 metri.Se izdava za 120 dena ...

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 13.03.2018
се продава

се продава нива во с.Конско,Гевгелија.Нивата е во близина на асфалтниот пат Гевгелија-смрдлива вода.Идеална е за викендица.
површина 1784м2,кп 244/1,КО Конско.

Цена:7.000 €

Гевгелија
1784 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 22.07.2017
Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

Цена:9.999 €

Гевгелија
33 m2
2 соби
Приземје
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 17.05.2017
Samsung Galalxy Alpha 32GB Neverlock

-Телефонот е Neverlock
(работи на сите мрежи)
-Телефонот е во одлична состојба може да се види и на сликите без никакви гребнатини
-Со телефонот следуваат сите работи кои ги имаше како купен

Цена:7.000 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 13.04.2017
Opel astra h 2004

Ispravna tip top forma poradi zaminuvajne vo stranstvo registrirana cela godina so zelen karton

Цена:4.000 €

Opel Astra
2004
Гевгелија
170000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 17.12.2016
Се продава шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва многу сочуван ( вреди да се види), целосно функционален за својата намена, за печење, варење и греенје на амбиентот во собата каде е сместен.Во исто време се греете и бесп...

Цена:5.900 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 25.10.2016
Se prodava plac so izgradena kuka vo centarot na Gevgelija

Karakteristiki :

Vkupna povrsina na placot 590m2

Цена:100 €

Гевгелија
94 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 20.10.2016
masina za pletenje ogradna mreza

masina za pletenje univerzalno pletivo so otvor na kocki od 5cm i 7cm

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 18.09.2016
Барам цимер-и/цимерка-и

Станот се наоѓа на излезот од Гевгелија кон Мрзенци.
Има две соби, кујна, бања.
Јас го користам само за спиење во петок и сабота што значи станот ќе биде комплетно ваш.
Цената е 50 евра по лице.

Цена:50 €

Гевгелија
 

Објавен на: 31.03.2016
Продавам Renault Megane 1.6 /2003год

Kolata e od Germanija prv gazda so pominati 108 000km,klima tronik ful oprema registrirana do 12-2016g

Цена:3.500 €

Renault Megane
2003
Гевгелија
108000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 20.01.2016
Prodavam plac vo Gevgelija

Prodavam plac od 1245m2 vo Stojakovo, vikano mesto/ulica Krtovo.

Цена:20.000 €

Гевгелија
1245 m2
Излез на пат

Објавен на: 19.01.2016
ПРОДАВАМ ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ

ПРОДАВАМ ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР ГЕВГЕЛИЈА НА II спрат со површина од 56 M2

Цена:17.000 €

Гевгелија
56 m2
Плочки
 

Објавен на: 29.10.2015
Вила Гарден, Гевгелија - соби за издавање

Соби за издавање од нок во Вила Гарден во Гевгелија. Вила Гарден се наоѓа на ул. Гоце Делчев 70.

2 дво-креветни соби (брачен кревет)
1 едно-креветна соба

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 25.09.2015
Продавам Модри патлиџани

Продавам модри патлиџани со екстра квалитет од сортите Класик и Аргон.

Цена:6 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 09.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка