Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам шпорет на дрва

Продавам шпорет на дрва,марка Алфа Врање во одлична состојба

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.07.2020
Kamin za parno

Kamin Alfa plam
Komplet so kotel za parno
Mnogu socuvan

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2019
Prodavam kotle za parno

prodavam kotle na struja za parno-12kw komplet so fabricki vgradena pumpa i expanziona boca..070-366-964

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2021
термо печка 3 кв Цер

Продавам термо печка 3 Цер сочувана и во исправна состојба.Од Бутел 2 Скопје.

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.02.2021
Продавам фотеља изработена од кожа

Продавам фотеља изработена од кожа, купена од Simpo, Тел. 071399865 Цена 160 евра

Цена:160 €

Скопје
 

Објавен на: 20.01.2021
ПРОДАВАМ КЛИМА УРЕД-СПЛИТ СИСТЕМ LG 3.5kw

КЛИМА УРЕДОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, ЛАДИ И ГРЕЕ, НЕМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2020
Prodavam elektricen sporet vo super ispravna sostojba

Prodavam elektircen sporet marka sloboda cacak vo ispravna sostojba

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.02.2020
Камин на дрва

Се продава камин на дрва за парно од 40 до 100 м2.

Цена:9.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 04.12.2019
Електричарски услуги

Вршам електричарски услуги: поправам апарати за домаќинство и бела техника, инсталации и се останато од електрика.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2019
Купувам ножеви Solingen

Купувам сет ножеви Solingen.
На број: 070-231-652
На број: 070-231-652
На број: 070-231-652

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.11.2019
Се продава термо печка Магнохром 4,5 КВ

Се продава термо печка Магнохром 4,5 КВ во исправна состојба- функционална. тел.072/261-652

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.09.2019
Najekonomicen kotel za parno greenje

Najekonomicen elektroliten kotel za parno greenje,kotel koj nema grejaci i nee podlozen na defekti,stedi struja i sto e vazno najeftin od site drugi stedlivi koli, raboti so vodata od vodovod i ne ...

Цена:350 €

Прилеп
 

Објавен на: 31.08.2019
PVC Kada

Продавам ПВЦ када малку користена и одлично сочувана. Купена е на ново. Кадата е со постоље, држачи, топсифон, пластични капаци, страници. Димензија 130 x 70 см.

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2019
Продавам скоро ново лавабо, мијалник

Димензии 56/46
Телефон 071 238 738

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2019
Машина за садови

Продавам машина за садови од марка Morris.
Машината е добро сочувана и е со одлична функција

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2019
Проточен бољер мaрka Ariston

Protocen boljer - 24kw 35A Germanski model: ARISTON Koristi eko programa za shtedlivo greenje na voda.Mnogu malku koristen. Namenet e za domakinstva so normalen pritisok na voda vo vashite banji. M...

Цена:3.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2019
Се продава Термо2,3 и 4 КВ,Котле парно 12КВ,УПС од 12на 220В

Се продаваат термо печки 2КВ-3500 ден,3КВ-4500 ден,4 КВ-5500 ден,Котле за сопствено парно 12КВ-6500 ден,УПС систем со акумулатор 95А,претвора од 12в на 220в-7500 ден.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.09.2018
Tus kabina so masazer

Prodavam nova, niednas koristena luksuzna tus-kabina so masazer, radio. Kompletna, demontirana, spremna za montaza. Cena na nova e 400 evra

Цена:220 €

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2018
MONTAZA I SERVIS NA KLIMA UREDI

Servis, montaza i prodazba na klima uredi od ovlastena firma...077/655-224

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2018
Продавам котел Алфа Плам 20КВ и котел на струја 18 КВ и 4 термо печки

Алфа Плам 20КВ е Многу малку користен,како нов,комплет со Водна Пумпа,Експанзионен сад и Кунци-бурии-32 000 ден.Котелот на струја за Парно е трофазен 18КВ-цена 10 000 ден .Термо 2КВ-3500 ден,2 ком ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.05.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка