Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
MAKINA za SHIENJE - BAGAT

Prodavam dve makini za shienje.

1. Marka BAGAT - Tip Visnja Elektronik - NOVA ne UPOTREBUVANA.
2. Marka UNION - USSR na nozhni pedali.

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
se prodava pecka na drva struska

se prodava pecka na drva odlicna i termo pecka 3 1500 den

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
se prodava kamin centroprom hr

se prodava odlicen kamin na cvrsto gorivo i trajnozareca pecka struska

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
taniri

razlicni vidovi- ima poveke parcinja

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2015
komplet taniri za 6lica

za 6lica golemi plitki i dlaboki , od istiot dezen 6 golemi solji so tacni i podarok 4 mali solji ,

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2015
komplet tanjiri

kopmplet za cetvorica- po 4-ri (golemi- plitki i dlaboki ) i 4mali .

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2015
komlet od keramika za........

eden dlabok golem i pet mali crveni od keramika

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.08.2015
Продавам нови сервиси!

Продавам нови сервиси:
- 1 сервис за торта (1 голема + 6 мали чинии)-500ден,
- 2 сервиси за торта А класа од Порцеланка-Велес (1 голема + 6 мали чинии)-2x600ден=1200ден,
- 1 сет со 20 парчиња (2...

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 31.07.2015
kafemat

Se prodava kafemat od zepter,nov,neupotreben,so garanc
ija
078 317 157

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2015
prodavam pokuknjina vo naselba lisice

Poradi selidba itno se prodavaat:

1. Sporet - marka gorenje
2. Naftena pecka

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 26.07.2015
tanjiri

4tanjiri plitki

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 25.07.2015
solji za kafe

solji za malo slatko-gorko kafe

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 25.07.2015
komlet tanjiri

eden golem i cetiri pomali tanjiri od keramika

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 25.07.2015
komplet stakleni tanjiri

6 golemi i 5 mali tanjiri od staklo ( 1 mal pri transport se skrsil )nesekojdneven oblik

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.07.2015
koplet za torta

eden golem i 6mali tanjiri za torta, kolaci .....

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.07.2015
продавам миксер за тесто

миксер за тесто и месо со росфајтен нож со две лежишта и со два ножа погоден за лиснато тесто бурек мекици не зафаќа многу простор погоден е за во бурегџилници и за во пицери а можи и да се пренаме...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 23.07.2015
Se prodava kamin Planem - Tena

Plamen e hrvaski proizvoditel na pecki i kamini. Tena e izrabotena od gusen materijal(materijal koj podolgo vreme ja drzi temperaturata).Dimenzii na peckata se 75x75x50cm. Otvorot za izduvni gasovi...

Цена:24.000 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 21.07.2015
ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДЕКОРАТИВНИ ЛЕД СВЕТИЛКИ/VISOKOKVALITETNI DEKORATIVNI LED SVETILKI

Збогатете го вашиот романтичен амбиент со прекрасните светилки во форма на срце, пеперутка... Совршени за поклон или пак за одмарање очи. Овие мали декоративни светилки се достапни во повеќе бои: з...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2015
itno prodavam pokuknjina

Poradi selidba itno se prodavaat:

1. 2 x Sporet - marka gorenje
2. Frizider - obodin

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.07.2015
prodavam pokuknjina

Poradi selidba itno se prodavaat:

1. Sporet - marka gorenje
2. Naftena pecka

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 17.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка