Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
frizider koncar

friziderot e potpolno zdrav bez nitu eden servis do sega odrzuvan e domakinski kako nadvor taka i vnatre

Цена:4.500 ден.

Кичево
 

Објавен на: 28.03.2015
alfaplam

kamin se prodava vo super sostojba mnogu malce koristen

Цена:230 €

Струга
 

Објавен на: 23.03.2015
SUPER KLIMA EFTINO

ISPRAVNA,MALKU KORISTENA,3,5kw,LADI-GREE,SO DALECINSKI UPRAVUVAC.ITNO PORADI SELENJE.DAJTE PONUDA!Tel.076/618576

Цена:11.111.111 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.03.2015
Mini pegla

Peglickata e nova nekoristena

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Secko univerzalen

Seckoto e novo nekoristeno

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Mini reso

Resoto e novo nekoristeno

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
ELEKTRIVNA GREALKA

Socuvana i malku upotrebuvana grealka,so termostat i ovlaznuvac na vozduhot.

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 19.03.2015
ELEKTRICEN MINI SPORET

Malku koristen mini sporet marka NEO,so rerna, dve ringli i tajmer.Celosno ispaven i mnogu socuvan.

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 19.03.2015
Prodavam drveni kapaci

Prodavam polovni,nekoristeni drveni kapaci za prozor 40*100-1kom, 40*120-1kom, 60*100-2kom, i za vrata 80*210-1kom.Prozorskite po 1000 den,a za vrata 3000 den,ili site za 5000 den.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.03.2015
PRAVOSMUKALKA Iskra - kako nova - POVOLNO

Prodavam Iskra pravosmukalka ispravna i malku koristena kako nova. Molam za ozbilni kupuvaci cenata e fiksna.Informacii na telefon +389 70 833 228

Цена:3.000 ден.

Охрид
 

Објавен на: 16.03.2015
ЕЛЕКТРОНСКА БРАВА

ОТКЛУЧУВАЈТЕ БЕЗ КЛУЧ
Дали некогаш сте заборавиле клучеви, уште полошо сте ги изгубиле.
правите други клучеви, менувате цилиндри. Ние имаме решение.
ЕЛЕКТРОНСКИ БРАВИ

Цена:4.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.03.2015
prodavam kamin

Prodavam okrugol kamin cena 4000! ITNO!!!Cenata e fiksna

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.03.2015
alfa 90

sporeto e u odlicna sostojba

Цена:250 ден.

Штип
 

Објавен на: 03.03.2015
продавам термо печкa цер 6

продавам термо печкa цер 6 добро сочуванa и во исправна состојба за 4500 денари а можи и замена дајте понуди телефон за контат 075498080

Цена:70 €

Скопје
 

Објавен на: 02.03.2015
PANELKI ATLANTIC 4 ZA 8000 DEN

SE PRODAVAAT 4 PANEKLI ATLANTIC 2X1.5KW 2X1.75KW 8

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2015
STOP za komarci vo vasiot dom

Ured koj sto se stava vo steker vo vasiot dom,kancelarija,garaza.....So svetlinata gi privlekuva komarcite i musickite sto letaat doma i gi ubiva so elektricno pole.Odlicna investicija za vo leto,e...

Цена:360 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 10.02.2015
STOP za gluvci vo vasiot dom

Riddex e ured koj se povrzuva ednostavno vo sekoj dom,garaza,dukan vizba...Uredot e kreiran da funkcionira i da im smeta elektromagnetnoto pole sto go sozdava na familijata glodari(Staorci,gluvci)P...

Цена:400 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 10.02.2015
se prodava

povolno bracen krevet so dusek i dve natkazni perfektna sostojba

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.02.2015
PRAVOSMUKALKA FANTOM

Prodavam pravosmukalka Fantom so voden filter, 1800W, mnogu malku koristena, so site dodatoci, vo odlicna sostojba.

Цена:55 €

Прилеп
 

Објавен на: 08.02.2015
SPORET GORENJE

Prodavam elektricen sporet Gorenje. Vo odlicdna sostojba, mnogu malku koristen, cetiri elektricni toki, rerna 65 litri, kompletno ispraven. Energetska klasa A.

Цена:6.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 08.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка