Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
pokuknjina

1. 1 x Sporet - marka gorenje
2. 2 x kauci
3. Regal Simpo
4. Toaletno ogledalo

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.11.2016
Сервисер за машини за перенје

Сервисер за машини за перенје

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.11.2016
Топловодни котли и камини на пелет

Имате големи сметки за греење-ние Ви го нудиме најекономичното решение-КОТЛИ НА ПЕЛЕТ ОД МАКЕДОНСКО ПРОИЗВОДСТВО.
Котлите на пелет обезбедуваат висококвалитетно загревање кое е исклучително економ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.11.2016
Продавам печка

Продавам печка Магнихром АЕГ 6kw во одлична состојба.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2016
Se prodava

Se prodava nasina za sienje Danica so kaseta, 6000 den i dva radijatora na struja po 1500 den.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.10.2016
Се продава шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва многу сочуван ( вреди да се види), целосно функционален за својата намена, за печење, варење и греенје на амбиентот во собата каде е сместен.Во исто време се греете и бесп...

Цена:5.900 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 25.10.2016
PVC PROSORI

Pvc prozori

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.10.2016
Бојлер 10 литра

Се продаваат 3 кујнски бојлери од 10 литра. Две за горна и едно за долна монтажа. Сите се исправни - малку користени. Парче 1500 денари - сите заедно 3500 денари после 17 часот

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.09.2016
Prodazba na koristen namestaj

golema termo pecka, mashina za perenje, bojler, pecka na drva, elektricen sporet, frizider, TV

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.08.2016
Se prodava

Poradi razvod
Se prodava:
Elektricen sporet BEKO
Masina za perenje SAMSUNG digitalna

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2016
Prodavam gorenje poloven frizider

Poloven frizider gorenje so mala komora za zamrznuvanje ispraven super ladi

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2016
ПРОДАВАМ ШПОРЕТ ЗА ПАРНО - НОВ!

НОВ НЕУПОТРЕБЕН ALFA PLAM ЗА ПАРНО СЕ ПРОДАВА ИТНО

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.06.2016
VIVAX COOL ИНВЕРТЕР КЛИМА уред

Клима уредот е нов, неотпакуван и под гаранција. Цена во продавница е 25,500-26,990.

Моделот е VIVAX COOL ACP-09CH25AECI

Цена:22.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2016
Се продава шпорет на дрва

Се продава шпорет Алфа Плам 90-ка комплет сосе ќумци (бории), две години служен, во одлична состојба.Шпоретот се продава заради селидба. Цена по договор.
Контакт
Атанас 070/343-521

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.04.2016
panelki za greenje

se prodavat dve panelki germanski marka''VAILLANT''so drzaci na trkalca ednata e od 2kw a drugata e od 2.4kwmnogu dobro great i se ekonomicni

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.04.2016
dva sporeti

prodavam dva sporeti koncar i smederevo ,dvata za 2500

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.03.2016
Се продава када за во бања

Се продава када за лежење и туширање (нова) користена е многу малку време кадата нема никакви оштетувања димензии 170 x 75 cm цената е поволна и има можност за мал пазар

Цена:3.500 ден.

Битола
 

Објавен на: 20.03.2016
Prodavam pokuknjina vo n.lisice

Poradi selidba itno se prodavaat:

1. Sporet - marka gorenje
2. Naftena pecka

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 12.03.2016
Masina za perenje-Candy i Sporet-gorenje

Se prodava masina za perenjei susenje-Candy i sporet-Gorenje.Cena po dogovor.
Kontakt 071200146

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.03.2016
Сервис Електортехна

Сервисираме машини за перење, ел. шпорети, термо печки, фрижидери, бојлери и др. Гаранција 6 месеци.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка