Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Струга
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава деловен простор - Струга

Локацијата е покрај кејот на реката кај продавницата „Балкопром“ во објектот на „Трим и Лум“. Во центар..

Цена:По договор

Струга
21 m2
Плочки
 

Објавен на: 08.07.2019
Издавам деловен простор

се издава деловен просотр во Струга на иулица „пролетерски бригади“ бр.45- глава улица во непосредна близина на ДСУ Нико Нестор и Агенција за вработување. Деловниот простор е нова градб...

Цена:500 €

Струга
50 m2
Плочки
 

Објавен на: 03.02.2015
Se izdava deloven prostor vo Struga

Se izdava deloven prostor na glavna ulica vo Struga od 270 m2 na prizemje, i magacinski prostor na prvi kat(so lift) od 120 m2 od 1.08.2014. Delovniot prostor e pogoden za :supermarket,kladilnica,b...

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 20.05.2014
se izdava pod zakup deloven prostor 52m2 +40m pokr dvor

delovniot prostor e naul dimitar vlahov br 27 vo centarotna struga a blizu i do pazarot

Цена:По договор

Струга
5240 m2
Плочки
 

Објавен на: 26.05.2013
Изнајмувам деловен простор/дуќан

Изнајмувам атрактивен 30км2 деловен простор, дуќан со два излога. Локација на дуќанот се наоѓа позади поликлиника Идадија( Млина Балкан) по Панко кафаната.
Цена по договор!

Цена:По договор

Струга
30 m2
 

Објавен на: 02.04.2013
Се издава деловен простор на кејот на Црни Дрим

Се издава деловен простор во луксузен деловен комплекс на самиот кеј на Црни Дрим. Се наоѓа на самото шеталиште, на само 50 метри од чаршијата и веднаш наспроти градската болница. Дуќанот е со повр...

Цена:По договор

Струга
56 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка