Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Издавам дуќан во Кисела Вода на главна улица

Издавам деловен простор од 22м2 за сите дејности во Кисела Вода, главна улица „Христо Татарчев“ 47А

Цена:100 €

Скопје
22 m2
Плочки
 

Објавен на: 28.09.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo kukj vo Centar so povrsina od 80m2.Prostorot moze da se izdava i namesten i prazen. Prostoriite se na prv kat vklucuvaat 3 sobi od koi 2 se spoeni za sa...

Цена:600 €

Скопје
80 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 21.09.2017
Izdavam Kancelarii vo Kapistec

Se izdava stan od 60 m kvadr. dve kancelarii pretsobje kujna i kupatilo so internet i parking mesto Vo Kapistec

Цена:200 €

Скопје
60 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 06.09.2017
IZDAVAM DUKAN VO TC. - NAS. LISICE - SKPOJE

Skopje, Izdavam, deloven prostor - dukan, od 20m2, vo Trgovski Centar vo nas. Lisice,

Цена:100 ден.

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 03.09.2017
Издавам деловен простор 33м2 Аеродром 120 еур

Издавам деловен простор 33м2, од 2 поврзани простории 20 и 10 м2 и ВЦ, во Аеродром, Бул.АВНОЈ (по ново е Бул. АСНОМ) бр.74 локал 5, приземје, 2 влеза, ненаместен, погоден за канцеларии,или друго, б...

Цена:120 €

Скопје
33 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 17.08.2017
Изнајмувам канцеларија ( со магацин или одделно)

во Кисела Вода, зграда на Илинден ( веднаш до Флетајрон) солидна состојба,

Цена:По договор

Скопје
5650 m2
Плочки
 

Објавен на: 14.08.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR ZA SUPER CENA

Agencija IMPULS izdava DELOVEN PROSTOR 110m2 VO CENTAR ZA SUPER CENA. Prostorot e okeanik sisten no ima moznost za pregraduvanje po zelba, ima chajna kujna i 2 sanitarni chvora.
Shifra: 2237

KO...

Цена:800 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 22.07.2017
Se Izdava dukan vo naselba Hipodrom!

Izdavam dukan vo centar na naselba Hipodrom na posledna 50ka.
Dukanot ima 25m2 I moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cenata na iznajmuvanje e po dogovor.

Цена:По договор

Скопје
25 m2
Ламинат
 

Објавен на: 09.07.2017
KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSHTAD

Agencija IMPULS izdava KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR 150m2 NA PLOSHTAD. Prostorot raspolaga so 4 kancelarii, kujna, 3 kupatila, golema prekrasna terasa. Delovniot prostor raspolaga so luksuzen ...

Цена:1.800 €

Скопје
150 m2
 

Објавен на: 06.07.2017
ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR

Agencija IMPULS izdava ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR 140m2 vo Taftalidze kaj Mlechen. Delovniot prostor se naogja na 1-vi sprat i se izdava celosno namesten i raspolaga so otvorena-okeani...

Цена:1.400 €

Скопје
140 m2
 

Објавен на: 04.07.2017
ODLICHEN DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICHKA

Agencija IMPULS izdava odlichen deloven prostor vo Centar kaj Katolichka. Prostorot raspolaga so 110m2, 4 kancelarii, chajna kujna, 2 toaleti, terasa.
Shifra: 2218

KONTAKT:

Цена:350 €

Скопје
110 m2
Парно греење

Објавен на: 29.06.2017
Изнајмувам магацин

изнајмувам магацин, во Кисела Вода во зградата на Илинден наспроти Фиком, 54 м2 , одлична состојба, граден при самата градба на зградата

Цена:По договор

Скопје
54 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.06.2017
DUKJAN VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA

Agencija IMPULS izdava DUKJAN 25m2 VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA. Dukjanot se naogja vo debarmalo na mezanin i ima mali reziski troshoci.
Shifra: 2212

KONTAKT:

Цена:200 €

Скопје
25 m2
 

Објавен на: 21.06.2017
PREKRASEN DELOVEN PROSTOR KAJ MVR

Agencija IMPULS izdava PREKRASEN DELOVEN PROSTOR 200m2 KAJ MVR. Prostorot se naogja na mezanin i e otvoren okeanik sistem.
SHIFRA: 2191

KONTAKT:

Цена:600 €

Скопје
200 m2
 

Објавен на: 06.06.2017
magacin 400 m2

Izdavam magacinski prostor od 400m2 i toa:
2x150m2 plus dve kancelarii vo skolp na magacinot i
1x100m2 so visina 3,5m, parking, kameri, izlez na ulica
Cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
400 m2
 

Објавен на: 21.05.2017
Издавам деловен простор во К. Вода

Издавам деловен простор од 20м2 на главна улица во Кисела Вода.

Цена:100 €

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.05.2017
Издавам деловен простор во Градски Ѕид над Пасошко

Се издава празен стан во строг Центар на Скопје за деловен простор. Погоден за канцелариски простор, станот поседува употребна дозвола за користење како деловен простор. Со површина од 60м2, на 2/5...

Цена:250 €

Скопје
60 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 17.05.2017
Stan so dozvola za deloven prostor

Stan so dozvola za deloven prostor, 60 m2, na ul.Maksim Gorki br.8A
I kat, so gradsko parno, 3 oddelni kancelarii.
Cena po dogovor, vo zavisnost od vreme na koristenje
Stanot se Izdava prazen.

Цена:По договор

Скопје
60 m2
 

Објавен на: 16.05.2017
izdavam dukan

Izdavam namesteno fruzersko studio. Koe e razraboteno i funkcionira veke 10 godini.dobro socuvano.vo odlucna sostojba. Vednas vseluvo.se naoga na dobra lokacija vo MICURIN.Blizu "zur"mark...

Цена:По договор

Скопје
26 m2
Плочки
 

Објавен на: 15.05.2017
Се издава деловен простор

Издаваме деловен простор на улица Партизанска во Охрид. Цена по договор.

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 05.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка