Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PREKRASEN DUKJAN VO SRCETO NA GRADOT NA SAMIOT PLOSHTAD

Agencija IMPULS izdava ekskluziven dukjan na ploshtad Makedonija 130m2, kompletno renoviran, na najatraktivna lokacija vo srceto na gradot.


Kontakt:

Цена:2.500 €

Скопје
130 m2
 

Објавен на: 22.02.2017
Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor od 75 mk karshi shkoloto pestaloci pozadi grchka ambasada informacii na 075755922

Цена:250 €

75 m2
 

Објавен на: 20.02.2017
PROSTRAN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR

Agencija IMPULS izdava ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR 150M2 vo Taftalidze1. Prostorot e zaseben objekt so sopstven vlez, raspolaga so 7 klimatizirani kancelarii, 2 toaleti, terasi, dopstve...

Цена:700 €

Скопје
150 m2
Парно греење

Објавен на: 07.02.2017
Se izdava kukja vo taftalidje 1 do nova

Se iznajmuva dogradena baraka vo taftalidje 1 (do Nova) poranesno skolo Pijano Forte,pogodna za kancelarii

Kontakt: OTO tel. 070 266 793
Cena 500 eur/mesecno

Цена:500 €

Скопје
140 m2
Паркет
 

Објавен на: 23.01.2017
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН НА ЛЕНИНОВА ОД 44м2

Се издава дуќан на Ленинова од 44м2 (Спроти Дракстор Бети) на приземје со излог. Има клима и сопствено греење.
Tel: 077/972-292

Цена:По договор

Скопје
44 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.01.2017
UBAV DUKAN VO CENTAROT NA BUNJAKOVEC

Se izdava dukan vo centarot na Bunjakovec od 50m2, na dve ulici, na prizemje so klima. tel: 077/716-526

Цена:По договор

Скопје
50 m2
Ламинат
 

Објавен на: 22.01.2017
Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor vo trgoski centar Kozle na 2 sprat 14m2

Цена:5.500 ден.

Скопје
14 m2
Плочки
 

Објавен на: 16.01.2017
EKSKLUZIVEN DUKJAN NA PLOSHTAD MAKEDONIJA

Agencija IMPULS izdava ekskluziven dukjan na ploshtad Makedonija 130m2, kompletno renoviran, na najatraktivna lokacija vo srceto na gradot.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA: 070/274-423

Цена:2.500 €

Скопје
125 m2
Плочки
 

Објавен на: 12.01.2017
SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO AERODROM

Izdavam magacinski prostor od 60m2,nova gradba,so vlez od ulica,visina na prostorot 3.60m.prostorot e nov i nema vlaga.Osvetleno so poveke pogolemi prozori i venecijaer roletni.Podot na prostorot e...

Цена:130 €

Скопје
60 m2
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 07.01.2017
Се издава магацински простор 600 m2 1евро по метар квадратен

Се издава магацински простор 600 m2 со можност за земање под наем и на дополнителна квадратура како деловен простор.
Може да се закупи и дел од магацинскиот простор.
Магацинот се наоѓа во Петрове...

Цена:1 €

Скопје
600 m2
 

Објавен на: 06.12.2016
Се издава деловен простор во Аеродром

Се издава деловен простор во Аеродром, на одлична локација позади капитол. Погоден за канцеларија.

Цена:По договор

Скопје
20 m2
Паркет
 

Објавен на: 24.11.2016
Deloven prostor vo strog Centar, Soboren hram

Agencija Impuls izdava golem deloven prostor so 150 m2 ( otvoren sistem ) na mezanin vo strog centar kaj Soboren hram.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:800 €

Скопје
150 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 09.11.2016
Prazen deloven prostor kaj kompleks MIDA

Agencija Impuls izdava prazen deloven prostor od 80 m2 kaj kompleks Mida - Karpos 1. Ima tri prostorii, dve kupatila, kujna, trpezarija i garazen prostor. Se naoga na vtori sprat vo nova zgrada ima...

Цена:450 €

Скопје
80 m2
Парно греење

Објавен на: 08.11.2016
Kompletno opremen deloven prostor vo Debar Maalo

Agencija Impuls izdava kompletno opremen deloven prostor od 60 m2 vo Debar maalo, so tri prostorii, cajna kujna i kupatilo.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:300 €

Скопје
60 m2
Парно греење

Објавен на: 08.11.2016
СЕ ИЗДАВА

Се издава дуќан во центарот на Прилеп, во старата чаршија, 9 м2.

Цена:6 ден.

Прилеп
9 m2
Ламинат
 

Објавен на: 07.11.2016
DELOVNI PROSTORII VO STROG CENTAR NA PLOSHTAD

Agencija IMPULS izdava delovni prostotii 120m2 vo delovna zgrada na sam ploshtad Makedonija. Delovniot prostor raspolaga so 5 kancelarii, chajna kujna, toalet, sloboden parking prostor.
KONTAKT:
...

Цена:1.450 €

Скопје
120 m2
 

Објавен на: 28.10.2016
DELOVNI PROSTORII VO CENTAR KAJ PESTALOCI

Agencija IMPULS izdava odlichni delovni prostorii 150m2 vo CENTAR kaj uchilishteto Pestaloco, Delovnite prostorii raspolagaat so 6 kancelarii, chajna kujna, toalet.
KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCI...

Цена:1.000 €

Скопје
150 m2
 

Објавен на: 28.10.2016
Се издава дуќан во Козле

Dukjan 22m2
Naselba Kozle ulica Mitropolit Teodosij Gologanov br.149 Vlez 3 lokal 6
Pogoden za infelekularni uslugi, agenciski i zanaetciski;
Kontakt Spase 02 3135 510 Mob: 078/323-293

Цена:100 €

Скопје
22 m2
Парно греење

Објавен на: 26.10.2016
Издавам деловен простор кај Млечен ресторан

Издавам деловен простор 25 м2, блиску до Млечен рерсторан во Тафталиџе.

Цена:150 ден.

Скопје
25 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 18.10.2016
Издавам Деловен Простор

Издавам Деловен Простор 20 м2 во ТЦ Техника (Карши Сити мол) Со сопствено WC и мини кујна , кирија (мин 3 месеци) однапред поволно, 077 892 059

Цена:4.500 ден.

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.10.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка