Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR.PLOŠTAD SLOBODA.

Skopje strog centar.Ekskluzivna lokacija, pozadi Dom na Gradežnici. IZDAVAM KANCELARISKI PROSTOR, dva nova stana. Ednosoben 35m2 i trosoben 75m2. na 2/5kat. Stanovite se eden do drug, možat da se i...

Цена:8 €

Скопје
110 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 11.03.2019
Izdavam magacin 300m2 so dvor 1000m2 vo Zlokukjani

Izdavam magacin od 300m2 so dvor 1000m2 vo Zlokukjani, sproti Televizija Kanal 5. Vo ramki na magacinot ima i kancelarija i WC. Vlezot vo dvorot e sirok za vlez na kamioni i pred nego ima parking z...

Цена:По договор

Скопје
300 m2
 

Објавен на: 03.03.2019
Издавам деловен простор ТАБАНА ПРИЛЕП

Издавам деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври бр.3 лам. Б лок. 11

Површината на деловниот простор изнесува 20m2.

Цена:По договор

Прилеп
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.11.2018
Izdavam lokal vo Paloma Bjanka

Izdavam lokal vo Paloma Bjanka 19m2 so pogled na krstosnicata na ul.Velko Vlahovik i ul.Dame Gruev

Цена:По договор

Скопје
19 m2
 

Објавен на: 06.11.2018
Издавам дуќан во ГТЦ 14м2 поволно

Издавам дуќан во ГТЦ 14м2 на втори кат на главно шеталиште лево од панорамскиот лифт, со голем излог, со рафтови или без.
Цена на изнајмување е 15 000 ден. со платени сметки.

Цена:15.000 ден.

Скопје
14 m2
Парно греење

Објавен на: 24.10.2018
СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ИЗДАВАМЕ ОБЈЕКТ ВО ЧИЈ СКЛОП ИМАМЕ
МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР СО ПОВРШИНА 1000М2 ВИСИНА 9М
ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ НА ДВЕ НИВОА , СЕКОЕ НИВО ИМА ПОВРШИНА ОД 200М2, ОД КОЈ ПРВОТО НИВО Е СО ВИСИНА ОД 5М, ДОДЕКА...

Цена:По договор

Скопје
1400 m2
 

Објавен на: 08.10.2018
Деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор (канцеларија) со бетонско плато и тенда, партерно уреден и погоден за повеќе намени .(авто плац , авто перална и др)
Тел. 070 647 638 и 070 765 767

Цена:1 ден.

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.09.2018
Se izdava deloven objekt vo Kapishtec

Se izdava samostoechki objekt vo Centar, Kapishtec. Objektot e na dva sprata (prizemje i kat) i ima individualen vlez. Na prizemjeto ima centralen prostor so visok plafon, priprema za kujna, kupati...

Цена:500 €

Скопје
100 m2
Ламинат
 

Објавен на: 19.09.2018
СЕ ИЗДАВА СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА

Се издава комплетно опремена стоматолошка ординација од 32m2 во нас.Аеродром (позади Бисер до пазарчето)

Цена:250 €

Скопје
32 m2
Плочки
 

Објавен на: 10.09.2018
Издавам деловен простор-канцеларии

Издавам празен трособен стан 78 м2 на приземје за деловен простор-канцеларии со употребна дозвола, населба Острово до дисконт Тинекс, Вучко  компани и хотел Порта. Станот располага со 3 просто...

Цена:320 €

Скопје
78 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 27.08.2018
Се издава деловен простор во Центар во близина на градски парк

Се издава деловен простор(канцеларии) и дуќан во центарот на Скопје на улица Илинденска во близина на Градскиот парк. 4 спрата (приземје+3), двор со 2 паркинг места, кабелска ИТ инсталација со серв...

Цена:9.999.999 ден.

Скопје
500 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 23.07.2018
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава деловен простор од 42м2 во Центар-Дебар Маало позади пицеријата Мечос. Истиот е погоден за нотарска, адвокатска и друг вид канцеларија, бутик, аптека, парфимерија, архитектонско биро и др...

Цена:По договор

Скопје
42 m2
 

Објавен на: 24.06.2018
Iznajmuvanje deloven prostor

Iznajmuvam deloven 28m2 vo Centar vo neposredna blizina na OU.Pestaloci.Delovniot prostor moze da se koristi od septemvri.

Цена:200 €

Скопје
28 m2
Плочки
 

Објавен на: 08.06.2018
Издавам деловен простор

Издавам деловен простор, две канцеларии, поврзани меѓу себе, секоја со посебно ВЦ и чешма, прирачна кујна со фрижидер, опремени со канцелариски мебел. Деловниот простор е погоден за мали фирми, см...

Цена:10.000 ден.

Скопје
Плочки
Парно греење

Објавен на: 02.06.2018
Deloven prostor vo K.Voda na ekstra lokacija

Izdavam deloven prostor vo Kisela Voda na ekstra lokacija, so povrsina 120 m2,so golema terasa, pogoden za sekakva namena, osobeno za kafe-bar,lounge-bar, picerija, slatkarnica i sl.

Цена:По договор

Скопје
1202 m2
 

Објавен на: 02.06.2018
Dukan na glavna ulica ekstra lokacija

Se iznajmuva dukan vo nas. Dracevo na ekstra lokacija na glavna ulica vednas sproti marketite Gigo i Kam market, igrotekata Heplend, pred avto delovi Kopan i dr.

Ojektot e vo proces na temelno v...

Цена:330 €

Скопје
42 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.05.2018
DUKAN VO N.Lisice

Se izdava dukan vo N.Lisice od 35m. Crvena osmoagolna kula kaj Zito,Kam,Ramstor. Za poveke nameni, Stomatolog,Apteka,Notar i tn.Tel 070 206 409

Цена:270 €

Скопје
35 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 22.04.2018
Izdavam plac vo Zlokukjani

Izdavam плац vo Zlokukjani so povrsina od 1000m2, dve kancelarii i WC. Placot moze da se raboti kako plac za koli, peralna za vozila, stovariste za gradezni materijali i slicno...

Цена:По договор

Скопје
1000 m2
 

Објавен на: 15.04.2018
Se izdava dukan sproti TOBAKO2 aerodrom 29m2

Se izdava dukan sproti TOBAKO2 aerodrom 29m2 tel 071212226

Цена:300 ден.

Скопје
29 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.03.2018
Se izdava magacin vo opstina petrovec

Se izdava magacin sto moze da se koristi za sekakva namena vo opstina petrovec selo rzanicino pokriena povrsina 365m2 vkupna povrsina na placot 3200 m2 tamponiran dvor celosno zagraden za poveke in...

Цена:1 €

Скопје
365 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 23.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка