Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Велес
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles

Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles sproti oficetskiot Dom , kontakt 071 823 821, vena 50evra

Цена:50 €

Велес
15 m2
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 16.12.2015
HITNO SE PRODAVA / IZDAVA PLAC OD 1300 M2 DO AVTOPATOT SKOPJE/VELES

Se prodava / izdava plac so vkupna povrshina od 1300 m2 so postoecki objekt od 66 m2 koristen kako avto-mehanicarski servis (so kanal)i komplet plateni komunalii za salon od 306 m2. Placot e locira...

Цена:50.000 €

Велес
1300 m2
 

Објавен на: 03.03.2014
Izdavam ili Prodavam magacinski prostor


Izdavam ili Prodavam magacinski prostor od 335m2,kancelarija,kujna,2WC,tus kabina,rampa za utovar i istovar,parking prostor od 1500m2.Vnatresniot prostor e so visina od4.3m.Magacinot se naoga pok...

Цена:По договор

Велес
335 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 10.01.2014
ИЗДАВАМ деловен простор/дуќан во Велес

Издавам деловен простор од 30м2, позади судот, поточно позади Тутунска банка. Просторот е идеален за адвокатска канцеларија или сл.
Контакт лице- Благој
Фиксен телефон: 043234610
Мобилен телефон...

Цена:100 €

Велес
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 10.11.2013
Objekt za deloven prostor 400 m2

Se izdava objekt za deloven prostor od 400 m2, vklucuvajki podrum, prizemje i sprat! Cena po dogovor!!!

Цена:По договор

Велес
400 m2
Плочки
 

Објавен на: 18.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка