Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Се продава стан 51м2 на прв кат во општина Центар (Дебар маало) во близина на Зоолошка Градина со подрумска просторија+14м2 и гаража+14м2. Станот има две спални соби, дневна соба со кујна, предпрос...

Цена:54.500 €

   

Објавен на: 04.02.2019
NOV STAN 82m2 NEVSELUVAN VO AERODROM - 3 SPALNI

SE PRODAVA ODLICEN STAN 82m2 SO TRI SPALNI NA 6ti KAT OD 11.
ODLICNA ORIENTACIJA, POGLED OTVOREN.
BEZ DANOK, BEZ DRUGI DODATNI TROSOCI.
ZGRADATA E PUSTENA 2 MESECI.

Цена:1.070 ден.

   

Објавен на: 01.02.2019
SEPRODAVA STAN VO OHRID

SE PRODAVA STAN VO NASELBA BILJANINI IZVORI VO OHRID NA ULUCA GALICICA 35 VLEZ 2 STAN 3 NA 2 SPRAT 66M^2 SO BLAKON OD 5M^2 VIZBA I IMA SOPSTVEN PARKING
CENA 50000 EVRA TELEFON ZA KONTAKT 070622855...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 27.01.2019
PROMOCIJA STAN 64m2+3m2 BALKON VO MICHURIN

Se prodava stan 64m2+3m2 balkon na 3-ti kat bez lift vo Michurin so ekstra cena. Stanot ima moznost da go koristi tavanskiot prostor za uste eden stan. Stanot se naogja blisku do Zeleznicka stanica...

Цена:45.900 ден.

   

Објавен на: 26.01.2019
се продава

Стан во Топанско Поле веднаш до новата џамија на Ул.Методија Митевски бр.5-5/2 на приземје со бетониран двор, PVC прозори и WV балконска врата, сопствено парно на струја, 65 м2 со две соби, кујана ...

Цена:45.000 €

   

Објавен на: 21.01.2019
Се продава нов невселуван стан од 50 m2 со гаража во Карпош

Се продава Нов стан Невселуван

Општина : Скопје/Карпош
Локација: Тафталиџе

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 24.12.2018
Одличен стан на убава локација

Продавам четирисобен стан, со 3 спални соби во Автокоманда, веднаш до новиот плоштад. Станот се наоѓа на 4ти кат, со два лифта и има југозападна ориентација (просториите за дневен престој се двостр...

Цена:930 €

   

Објавен на: 02.12.2018
Запросите быстрый кредит с легкостью сегодня


предлагать между частным, с 8-летним опытом работы в нашей структуре, готовой
поставить очень надежную и правовую систему, чтобы облегчить
что клиент более безопасен. Поэтому, если у вас есть п...

Цена:100 €

   

Објавен на: 29.11.2018
Комлетно реновиран стан во Кисела Вода

Се продава трособен комплетно реновиран стан во Кисела Вода (нова струја, прозори и врати, водовод и одвод, купатило, кујна, плочки, ламинат, парно).
Цена по договор.

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.11.2018
Продажба на станбен и деловен простор ''ПОРТА АЕРОДРОМ''

Станбен и деловен простор за продажба на најатрактивната локација во Нас.Аеродром.Пронајдете го вашиот нов дом во ''ПОРТА АЕРОДРОМ''

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.11.2018
Продажба на станови во Општина Илинден

Продажба на станови во елитниот комплекс Илинден , лоциран во населба Илинден ул.8 бр.179 . Квадратури од 45 - 132 м2 . Цена во градба 640 е СО ВКЛУЧЕН ДАНОК. Соработуваме со Силк роад Банка за доб...

Цена:640 €

   

Објавен на: 13.11.2018
Продавам стан во Центар,Скопје

Продавам стан во Центар,спроти ЗОИЛ, кај билна аптека. Станот е на трети спрат од четири, без лифт. Градба 1970 година, потребно реновирање. Има централно парно греење. Поглед код Водно.
АбвИмот
...

Цена:59.000 €

   

Објавен на: 09.11.2018
Prodazba na stan

Stan vo karpos 2 38m2 plus 5m2 podrum renoviran severna orientacija na 5/5 kat so nov krov i plus 35m2 zaednicka terasa na koristenje bez lift i parno
Slavica 075/565-200
Cena 38000 evra prazen i...

Цена:38.000 €

   

Објавен на: 08.11.2018
se prodava stan vo staro vodno

stanot 130m2.tersa 19m2.treti kat i potkrovje,duoleks.lift.grdsko parno.sopstven parking nadvor,podzemna garaza i podrum

Цена:123.000 €

   

Објавен на: 08.11.2018
Se prodava duplex stan vo Vlae 120m2

Se prodava 120m2 stan na mnogu ubava lokacija pokraj Vardar, na gorniot sprat 3 spalni i toalet, dolniot sprat otvoren prostor za dnevna, kujna i toalet. Nikogas ne vselen so nov parket, plocki, vr...

Цена:95.000 €

   

Објавен на: 07.11.2018
Нови станови се продаваат

Се продаваат нови станови вселиви во февруари 2019 со површина од 66м2, 65м2, 64м2, 51м2, 46м2, 44м2, 41м2, 39м2, 37м2, цена по договор инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко Ристески 077 694 ...

Цена:10.002 ден.

   

Објавен на: 05.11.2018
ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ

Се продаваат нови станови вселиви во февруари 2019 со површина од 66м2, 65м2, 64м2, 51м2, 46м2, 44м2, 41м2, 39м2, 37м2, цена по договор инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко Ристески 077 694 ...

Цена:10.002 ден.

   

Објавен на: 05.11.2018
СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ

Се продаваат нови станови вселиви во февруари 2019 со површина од 66м2, 65м2, 64м2, 51м2, 46м2, 44м2, 41м2, 39м2, 37м2, цена по договор инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко Ристески 077 694 ...

Цена:10.002 ден.

   

Објавен на: 05.11.2018
Se prodava stan vo Avtokomanda

Prodavam stan od 48 m/2 vo nas.Avtokomanda na ul.Vambel do pazarceto.
Kontakt 071 292 657-Meri

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.10.2018
Се продава стан во Мичурин кај Нова Железничка

Станот се наоѓа на прв кат, без лифт со големина од 49м2 и 6м2 подрум. Станот е на јужна страна, со реновиран тоалет и кујнски елементи.
За повеќе информации јавете се на 077/681656

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 13.10.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка