Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
KUPUVAM GARSONJERA -SKOPJE

PONOVA GRADBA , PARKING, LIFT, PARNO ILSL.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 21.09.2018
Prodavam stan 50 m2 vo Karpos 4

Prodavam dvosoben stan od 50 m2 vo Karpos 4 ,
na 6 kat so 3 lifta, so novi PVC prozori.
Cena po dogovor!
tel: 070 242 755

Цена:45.000 €

   

Објавен на: 06.09.2018
NOV STAN 88m2 VO DEBAR MAALO (pozadi vardar mebel)

рој на соби: 3

Квадратура: 88 m²

Цена:90.500 €

   

Објавен на: 30.08.2018
Posredstvo vo vadenje Bugarski pasosi,licni karti i vozacki

Posreduvam za vadenje na: Bugarski pasosi, licni karti,vozacki b i c kategorija . So sigurnost najbrzo i najsigurno vo Makedonija .Isto taka vadenje na licenci i kursevi za razni oblasti.(obzbeduv...

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.08.2018
Итно продавам стан во Аеродром на приземје

Итно продавам стан во Аеродром на приземје во близина на хотел Русија.Станот има 3 спални ,голема дневна, купатило и помошен тоалет со 2 двора и 2 влеза. Нема потреба од реновирање. Цена по дого...

Цена:1 €

   

Објавен на: 25.08.2018
povolno

se prodava namesten stan vo zgradata na top invest 38m2 na 10 kat so lift

Цена:25.000 €

   

Објавен на: 23.08.2018
Продавам наместен стан

Продавам наместен стан во Карпош 4 од 78 м2 и 4 м2 подрум . Станот е на 4 спрат без лифт има парно греење, две тераси и поглед исток - југ. 071327429

Цена:55.000 €

   

Објавен на: 20.08.2018
Продавам реновиран четворособен стан 80м2 во Аеродром

Продавам реновиран стан кај Капитол мол, позади Веро Супермаркет во населба Аеродром.
- Станот е 80м2 + со станот следува и подрум од 5 м2.
- Се состои од дневна соба со трпезарија, 3 спални соби...

Цена:68.000 €

   

Објавен на: 10.08.2018
Кредит для ваших финансовых проблем.


Проблемы с заимствованием? Может быть, мы сможем помочь. с BKR
Уважаемый господин / госпожа, честные кредиты, честные соглашения и небольшая печать. Обработка в течение 48 часов и только голланд...

Цена:78.400 ден.

   

Објавен на: 07.08.2018
Стан во градба во Капиштец

Се продаваат станови во градба во Капиштец со површина од 50м2

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 05.08.2018
Продавам комфорен стан Кисела Вода

63+2м2 тераса,трособен,две спални,(4 дделни простории), подрум, сопствено парно, 4 од 5ти кат, без лифт, ориентација ју.исток-југ.запад. Локација одлична, веднаш до градинка, училиште, парк, помегу...

Цена:60.000 ден.

   

Објавен на: 02.08.2018
Трособен стан во Скопјанка со можност за адаптација во четворособен-ЦЕНА ПОВОЛНА

Трособен стан во Скопјанка со одличен распоред и со можност за адаптација во четворособен. Пространа дневна соба со простор за трпезарија, голема кујна во Г форма со остава\шпајз одделена со шанк. ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.07.2018
Stan vo Strumica

Stanot e 70 m2 se naoga vo strogiot centar na gradot. So stanot odat dve podzemni garazi i podrum.

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.07.2018
Stan vo Cento

Se prodava stan od 55m2+podrum 10m2 vo naselba Cento posledna 45 kompletno renoviran.

tel kontakt. 078 456 066

Цена:31.500 €

   

Објавен на: 11.07.2018
Dva stana 1050(96m2) i 1100(102m2)

Se prodavaat dva stana na Vodno od 96m2(1050€) i 102m2(1100€).Stanovite se novogradba.Poseduvaat dve terasi(96m2)i tri terasi(102m2).Dvata stana poseduvaat dva toaleta salon i trpezarija....

Цена:100.000.000 €

   

Објавен на: 11.07.2018
Стан во Кисела Вода

Се продава стан 42м2 во Расадник - К.Вода од 2008 год комплетно опремен.

Цена:44.000 €

   

Објавен на: 10.07.2018
prodavam stan vo centar

Se prodava renoviran stan pozadi univerzalna .Na 2/3 sprata,Vkupno 4 sobi ,renovirana kujna i kupatilo ,novi pvc prozori,Vkupno 86m2+2 terasi +14m2 podrum.sopstevno greenje parno ,lokacija vo centa...

Цена:84.000 €

   

Објавен на: 09.07.2018
4 soben stan vo Novo Lisice so dvor

Се продава стан на приземје со 4 соби, купатило, ходник, тераса со голема настрешница и голем двор, и подрум. Оставаме реновирани, од 2015, кујнски елементи, санитарија и бања.

Квадрати: 73 m&su...

Цена:80.000 €

   

Објавен на: 09.07.2018
Se prodava

Se prodava 67 m2 stan vo Ohrid blisku Grdskata bolnica.Stanot e na treti kat.Povekje info na tel 078 608772

Цена:49.000 €

   

Објавен на: 07.07.2018
Prodavam renoviran dvosoben stan vo CAIR do parkot!

Stanot e dvosoben, 56m2 na vtori kat i ima: dnevna soba, spalna soba, kujna so trpezarija, toalet i 2 balkoni/terasi. Orientacijata mu e na jug i e dobro osvetlen i topol vo zima. Vo sklop so stano...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.07.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка