Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
DIGITALNA VAGA MERI 200G PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam digitalna vaga sto meri 200 grama so tocnost od 0.01 grama
mnogu precizna za sekakva namena.Koristi dve baterii od 1.5volti
vkluceni

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 23.08.2016
Velosiped mernuo

Star 1.5 g. so bagashnik, retvorvizor,armotizeri,shimano kochnici, diskovi, brzini 21,cena 210 e.tel. 077621 228

Цена:210 ден.

   

Објавен на: 30.07.2016
Prodavam metalen camec

PRODAVAM METALEN CAMEC (Ohridski tip) Voopsto ne koristen,povolnona cena.Kontakt telefon 075374653

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.05.2016
prodavam roleri SALOMON

prodavam roleri SALOMON
maski br:43 1000 den
zenski br:40 1000 den

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 23.05.2016
Лента за трчање

Се продава малку користена лента за трчање Champion C50 Polar. Вреди да се види.
За други градови секако тука е „Карго“.

Цена:750 €

   

Објавен на: 20.05.2016
SE PRODAVA BILJARD MASA 6 KA

SE PRODAVA DOBRO SOCUVANA BILJARD MASA 6 KA

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 24.04.2016
Продавам велосипед Drossiger HTA 2.4

Ram 17.5" M
Ram: H-lite Drossiger
Vilushka: Rock Shox Recon Silver TK Solo Air with Poploc Remote 100mm
Shifteri: Shimano SLX SL- M660

Цена:400 €

   

Објавен на: 08.04.2016
Prodazba na vreka za Boks i Kik Boks

Se prodava vreka za Boks i Kik Boks. Vrekata e visoka nad 200cm, teska nad 110kg, izrabotena od kvalitetna koza i polneta so parcinja koza.
Vrekata e skoro nova i neostetena!

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 24.03.2016
Prodavam lizgaliste

Prodavam lizgaliste na mraz od 500m2, lizgalki i masina za cistenje mraz.

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.03.2016
rolerki

prodavam original salomon rolerki so silikonski trkalca

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.03.2016
продавам 2 ракети нови WISH може и замена

се продаваат две ракети нови марка WISH 1500ден еден може и замена дајте понуда

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 21.02.2016
Zajam ponuda novca za sve

Ponuda novca zajam između posebice 2.000€ do 30.000.000€ sve osobe koje su u mogućnosti vratiti s kamatama od 2%. Zato želim da me kontaktira ozbiljnim ljudima, moći vratiti kredite.
Kon...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.02.2016
Zajam ponuda između osobito

Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 2%. Iznos varira od 2.000€ do 800.000€. Želim da se bave poštenim i vrijednih ljudi vjeruje.
Adresa e-pošte: norbert.creditfinanc...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.02.2016
Bateriska Lampa Domet do 200 metri

Prodavam nova profesionalna bateriska lampa so jačina od 500 lumeni ili 200 metri domet so nea dobivate držač za puška.

So lampata dobivate dva polnaca - za struja 220v i polnac za upalja...

Цена:650 ден.

   

Објавен на: 06.02.2016
Sprava za vezbanje

Se prodava sprava za vezbanje - trcanje HAMMER mnogu malku upotrebuvan

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.01.2016
Велосипед СОБИМ

Се продава велосипед СОБИМ во добра состојба, со корпа. Велосипедот е одржуван редовно. 26 инчни бандажи

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 19.01.2016
VELOSIPED

Prodavam velosiped

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 31.12.2015
ranec McKINLEY

sosema nov nekoristen ranec McKINLEY 30 litarski po najniska cena.

Цена:1.600 ден.

   

Објавен на: 29.12.2015
ПРОДАВАМ СТАТИЧЕН ВЕЛОСИПЕД ЗА ДОМА

ВЕЛОСИПЕДОТ Е НОВ ВООПШТО НЕ Е КОРИСТЕН,САМО НЕКОЛКУ ПАТИ.
ТЕЛЕФОН.075 878 415

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 21.12.2015
Продавам нови скии и везови

Везовите не се монтирани на скиите

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 17.12.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка