Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
2017 Specialized S-Works Demo 8

We sell all models of 2015, 2016 and 2017 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jamis, Litespeed, ...

Цена:4.500 €

   

Објавен на: 17.04.2017
Prodavam camec

marka "SPORT BEOGRAD"odlicen,hitno i povolno
tel.075 386 074

Цена:250 €

   

Објавен на: 24.03.2017
Prodavam NOVI Gurtni(Paknovi-Pakni) za velosiped

Prodavam NOVI Kvalitetni gurtni za velosiped za:
Shimano B01S Deore (BR M465 475 515 525)/ Auriga Comp/Tektro Drako/Aquila/TRP Spyre/Hylex
DIMENZI ZA GURTNITE IMA NA SLIKATA
Cena 300 Den. Par (z...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 24.03.2017
Kupuvam sajla za vezbanje (za race) za Total Gym 1000

Kupuvam sajla za vezbanje (za race) za Total Gym 1000.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.03.2017
Komplet Teretana

Se prodava Komplet Teretana spravi za bodybuilding (500kg), ednoracni tegovi (300kg) poveke info na mob

1.Lat masina
2.Dolen kotur

Цена:2.500 €

   

Објавен на: 27.02.2017
кану на пумпање

продавам кану на пумпање за 2 лица, прв газда,купено 2000 ,модел Севилор Мар Виста,тајванско, користено многу малку и неоштетено; имам оригинален држач за електрична пента,(пасува и на чамците Фи...

Цена:120 €

   

Објавен на: 04.02.2017
Spanuvanje na teniski reketi 200 denari rabotna raka

Spanuvanje na teniski reket: 200 denari rabotna raka

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 26.01.2017
Bokserski Rakavici 8oz

Cisto novi ne koristeni MEISTERMMA rakavici 8oz youth velicina doneseni od amerika

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 25.01.2017
Prodavavam

Sprava za vezbanje na celo telo, total gym,

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 17.01.2017
Canyon full suspension ITNOOOOO

Canyon full suspension 26er L size
3x9
hidraulica
full deore(hidraulica,prenos,glavini,menjaci,shalteri)

Цена:14.000 ден.

   

Објавен на: 10.01.2017
Продавам скии и кондури

Продавам скии Росињол купени лани, неносени за 10.000 и кондури Алпина исто така купени лани, ненонесени за 3.000 ден.

Цена:13.000 ден.

   

Објавен на: 17.12.2016
2014 CANNONDALE SuperSix EVO-MOD Team


Good offer on all kinds of 2014,15,16 models of Cannondale, Cervelo, Ellsworth, Giant,

Jamis,

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 16.12.2016
2016 SPECIALIZED S-WORKS TARMAC DI2


Good offer on all kinds of 2014,15,16 models of Cannondale, Cervelo, Ellsworth, Giant, Jamis,
Klein, Kona, Litespeed, Rocky Mountain, Santa Cruz, Whyte, Marin, GT,
Specialized, Trek and Gary Fi...

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 16.12.2016
VOZDUSEN PISTOL "UMAREH TDP 45" (MADE IN GERMANY)

NOV NE KORISTEN VOZDUSEN PISTOL "UMAREH TDP 45" (MADE IN GERMANY)
-CAL 4,5 mm (.177) BBs-kugli(metalni-sacmi) (19 vo sarzer)
-IZLEZNA BRZINA 125m/sec
-TEZINA 450 gr.

Цена:140 €

   

Објавен на: 07.11.2016
Prodavam lovna puska polovna

Se prodava lovna puska Bukerica(IZ-27EM) Magnum so izektori kal.12.
Puskata e vo odlicna sostojba i mnogu malku koristena.
Moze da se vidi i da se proba se razbira so odobrenie za nabavka na oruz...

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 22.10.2016
Nike zoom structure 19

broj 41
se prodavaat poradi golem broj 3 pati se probani ne se noseni

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 16.10.2016
Масажа во Софија

Класичен и релаксирачка масажа во Софија. Приватно студио во центарот на градот со сите удобности. Атмосфера, квалитетни масажа масла и професионално. 60-80 минути корист и задоволство.skype-massagesf1

Цена:20 €

   

Објавен на: 07.10.2016
Продавам ролерки за возење во добра состојба

Rolerkite ne se mnogu koristeni i se prodavaat za poniska cena site koi se zainteresirani da gi kupat neka se javaat na podolniot telefon .

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 23.09.2016
Sportska oprema_test

Sportska oprema1

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 09.09.2016
KETTLEBELL

se prodava kettlebell 2x16kg i 1x20kg.

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 06.09.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка