Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
orbitrek elite

ORGINALEN ORBITREK ELITE KUPEN E OD TOP SHOP 13000 DENARI STAR E 6 MESECI IMA USTE 4 MESECI GARANCIJA MNOGU MALKU E VEZBANO VO NEGO ODLICNO E ZA SOGORUVAJNE NA VISOK NA KALORI IMA DIGITALEN PEDOMET...

Цена:8.500 ден.

   

Објавен на: 06.12.2015
Nozh Kizlar Ruski Original Art Of Hunt

Racno izraboten nozh unikat so art gravura od dvete strani, za lov i voedno semejna relikvija. Kupen direktno od rusija, nov i nekoristen, se prodava po fiksna cena, na vistinski kupuvaci sto znaat...

Цена:100 €

   

Објавен на: 17.11.2015
Skii i oprema za deca

Prodavam detski skii Kneissl 120 cm, komplet so vezovi Tyrolia 520, konduri Kastinger br.35 i steki.Skiite se vo super sostojba

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 05.11.2015
Brzo ponuda kredita na sajtu

Ja sam gđa Larisa sanchez traži kredit za mjeseca na nekoliko mjesta, bio sam svaki put prevario ili prevaren od strane nekoliko beskrupulozan lažni vjerovniku, ali srećom sam čuo od madame reinedo...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 28.10.2015
Kite, kiteboarding, kitesurfing, surf, kajt

Se prodava kite za kiteboarding / kitesurfing od najpoznatata marka Cabrinha, velicina 17qm, zaedno so kompletnata oprema za nego: kite bar so jazinja, pumpa so crevo, futrola i ranec. Kite-ot e so...

Цена:150 €

   

Објавен на: 15.10.2015
Spanuvanje na teniski reketi

Spanuvanje na teniski reketi.Rabotna raka 200 denari.Teniska zica i rabotna raka 400 denari.Цена:По договор

   

Објавен на: 01.10.2015
Orbitrek Platinum Plus со гаранција

Продавам Orbitrek Platinum Plus. Воопшто не е користен и има гаранција до март 2016. Јана 071 273 150

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 27.09.2015
Zamena

Imam diskovi 2x20kg i kriva sipka.
Moive diskovi gi zmaenuvam so tegovi od minimum 30 kg i koi se rasporedeni na barem povekje od dva diska.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 25.09.2015
заем понуда помеѓу особено

Здраво г-дин / г-ѓа
Вие, кои треба подготвени за спроведување на проектот, вие се со поголема загриженост, бидејќи јас сум тука да Ви даде заем се движат од 5000 € до € 50 милиони во тек...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.09.2015
пераи

поволно продавам (пола цена од нови) нови само еднаш пробани лимун жолти пераи Интекс бр. 5-7, одговара ~ на 41-43 (големи ми се),(може достава и во Охрид август);.. може и трампа за друго со моја ...

Цена:390 ден.

   

Објавен на: 21.09.2015
ski konduri

Prodavam novi HEAD ski konduri koristeni 3 dena, broj 43-44

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.09.2015
HOLANDSKI VELOSIPEDI

Prodazba na holandski velosipedi vtora upotreba
Pali-Vozi

Цена:1 €

   

Објавен на: 11.09.2015
komplet fitnes klub EXSTRA cena, qualitet

Kompletan paket teretana SVE, masine za snagu, kardio, slobodne tezine, klupe. . . masine za snagu proizvedene od nemacke firme Mang (proizvodjac Rudolf Mang) ostalo pogledaj listu- detaljan spisak...

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 05.09.2015
26 велосипеди за жената

26 велосипеди за жената за продажба. подготвен да се прошетаат ... во добра состојба ..Јас само се зборува англиски и грчки

Цена:60 ден.

   

Објавен на: 30.08.2015
SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 120KG

SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 120KG Mesec dena koristen kupen od bidi fit nov

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 24.08.2015
Velosiped Aluminiumski Nov

Prodavam ubav eleganten gradski 29'' aluminiumski velosiped voopsto ne vozen kupen od Avtomakedonija pred 1 godina.Velosipedot e mnogu lesen i cela oprema na nego e kvalitetna shimano i r...

Цена:18.000 ден.

   

Објавен на: 23.08.2015
SHATOR / ШАТОР - 2-3 ОСОБИ

П Р О Д А В А М:

ШАТОР за 2-3 ЛИЦА /МАСЛИНАСТА БОЈА/ со ДОДАТНА НАСТРЕШНИЦА /ЖОЛТА БОЈА/ од ПОСТАРИТЕ МОДЕЛИ /ЈУГОСЛОВЕНСКИ/.

Цена:50 €

   

Објавен на: 09.08.2015
РОЛЕРКИ / ROLERKI . . . Г Р А Т И С!!!

ПРОДАВАМ НОВИ РОЛЕРКИ бр. 38-40 со АДАПТЕР за НАМАЛУВАЊЕ или ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БРОЈОТ.

* * Г Р А Т И С * *

Цена:65 €

   

Објавен на: 09.08.2015
ITNO !!!PRODAVAM VELOSIPED CONECT

PRODAVAM VELOSIPED CONECT ISPRAVEN ZADEN MENUVAC SHIMANO SREDEN SHOUGUN THAILAND SE E ISPRAVNO NA NEGO,ODLICNO SOCUVAN.ITNO

Цена:3.300 ден.

   

Објавен на: 07.08.2015
baram evtin velosiped

26 bandas.so kalnici i debeli gumi.vo vozna sostojba.

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 05.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка