Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Tegovi

Ednorachni tegovi po 20kg sekoj

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 20.01.2018
Продавам Вреќи за спиење

Продавам две неупотрербувани вреќи за спиење. Вреќите се во одлична остојба, чувани во домашни услови и се продаваат во пар.
Цена 2000 денари.
Локација: Скопје - Аеродром
Контакт: 070 939 204

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 05.01.2018
Skii

Skii volkl carver so dolzina od 170 cm vo super sostojba

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 26.12.2017
Чизми за скии

Продавам добро сочувани чизми бр. 46 марка dalbello или менувам за бр.44

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 29.11.2017
prodavam velosiped

prodavam MORRISON mountain bike, germansko proizvodstvo, ram M, 9x3, shimano delovi. Koristen samo 3 meseci. Se prodava bidejki na korisnikot mu e mal velosipedot.

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 13.11.2017
Пулс Метар POlAR

Продавам HR Monitor Polar FT7 . Kupen pred 2 god, malku koristen.

Цена:50 €

   

Објавен на: 13.11.2017
Se Prodava Profesionalen Fitnes Klub moze i zamena

Се продава Комплет или Поединечно Професионален Фитнес Центар Може и Замена за Кола Џип или Мотор со ваша или наша доплата !!!
---------------------------------------------------
Солариум
----...

Цена:1 €

   

Објавен на: 19.10.2017
prodavam ORBITREK

Prodavam Orbitrek PLATINUM od prvite modeli,potrebno e da mu se smenat lageri.tel 075 407 598

Цена:100 €

   

Објавен на: 20.08.2017
Prodavam Vaga TANITA BC-587

Kарактеристики:- Телесни масти процент: до 0,1%,- Процент на вода во организмот: до 0,1%- Максимална тежина: 200 кг.- Основно ниво на метаболизмот,- Маса на минерали во коските,- Мускулна маса,- Ст...

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 06.08.2017
Eftini, cisti, uredni i sredeni sobi so prekrasen planinski pogled na Skopje so sopstveno kupatilo i kujna vo sklop na hostelot. Povelete vo ARS Nokevaliste koe se naogja vo park sumata Vodno, Kozle, Skopje, R. Makedonija. Hostel, motel, apartmani,smestaj

Turistichki poseti ili biznis sredbi vo Skopje R.Makedonia. Prestojuvajte vo ARS Nokevaliste koe se naogja na padinite na Vodno na samo 2.5 km. od centarot na Skopje.Uzhivajte vo prekrasniot pogled...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.08.2017
2016 TREK SPEED CONCEPT 9.9


We sell all 2014,15,16 and 17 models of Cannondale, Cervelo, Ellsworth, Giant, Jamis,
Klein, Kona, Litespeed, Rocky Mountain, Santa Cruz, Whyte, Marin, GT,
Specialized, Trek and Gary Fisher Bikes.

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 20.07.2017
2016 ESPECIALIZADO S-WORKS EPIC 29 COPA MUNDIAL

We sell all 2014,15,16 and 17 models of Cannondale, Cervelo, Ellsworth, Giant, Jamis,
Klein, Kona, Litespeed, Rocky Mountain, Santa Cruz, Whyte, Marin, GT,
Specialized, Trek and Gary Fisher Bikes.

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 20.07.2017
Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm

Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm so dozvola, isklucivo na lice so dozvola

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 31.05.2017
Продавам Ловечка Пушка

Продавам Ловечка Пушка марка СУХЛ 16 мм ,добро очувана на лица само со ДОЗВОЛА ЗА ЛОВЕЧКО ОРУЖЈЕ .
МОДЕЛ - GEBR.MERKEL. SUHL. MADE IN GDP
САМО ЗА ЛИЦА СО ДОЗВОЛА !!!

Цена:600 €

   

Објавен на: 25.05.2017
Prodazba na novi teniski reketi

Prodavam dva novi teniski reketi tip WILSON BURN 100 tezina 303 gr.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 25.05.2017
zajam potpore između besplatno i pouzdan osobito: hervelara1@gmail.com

Ja sam pojedinac i financijski menadžer. Ja bi kredite između pojedinaca s niskim kamatna stopa. Zabranjeno je bankarstvo, trebate novac isplatiti stari dug, želite kupiti kuću, stan ili automobil,...

Цена:1.520.000 €

   

Објавен на: 13.05.2017
Velosiped

Se prodava velosiped, brzinec,komplet oprema, za deca do 14 god. Cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.05.2017
Prodavam tocak Polar Blizard Ekstra/ Продавам точак

Одлична понуда, Polar Blizard точак, 21 брзина,

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 25.04.2017
Продавам Botas лизгалки за Хокеј

*Врв во професионалниот хокеј,
*Лизгалки Ботас,
*Број 43,
*Само за познавачи.

Цена:120 €

   

Објавен на: 24.04.2017
BOTAS LIZGALKI ZA HOKEJ----PRODAVAM

BOTAS ZA HOKEJ PROFI,,,VRV VO TOJ SPORT ZA POZNAVACI

Цена:120 €

   

Објавен на: 22.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка