Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE NA EDNO MESTO

Vase e samo da razgledate i da se javite a za cena ke se dogovorime!

Цена:1 ден.

Делчево
 

Објавен на: 21.03.2015
IZRABOTKA NA KLUB MASI I OSTANATO

IZRABOTKA NA KLUB MASICKI SO DIMENZII PO VASA ZELBA I PROSTORNO PLANIRANJE.
IZRABOTKATA E OPLEMENETA IVERICA SO GOLEM BROJ NA BOI I NIJANSI.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.03.2015
MAJSTOR ELEKTRICAR

Електрика
1. Инсталација (поправка и изведба)
2. Ел. шпорети, веш машини
3. Чистење на бојлери

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.03.2015
ELEKTRICAR ELEKTRO IZVEDBA

IZVEDBA NA SEKAKOV VID NA ELEKTRICNA INSTALACIJA , POPRAVKA NA ELEKTRICNA INSTALACIJA ,ODRZUVANJE NA ELEKTRICNA INSTALACIJA , POPRAVKA NA ELEKTRICNI APARATI , IZVEDBA NA DAMAFONIA , POPRAVKA I ODST...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2015
ЧИСТАМ СТАНОВИ И КУЌИ

ЧИСТАМ И ПРАВАМ ГЕНЕРАЛКА ВО СТАНОВИ И КУЌИ.ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ TEL:077906107

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.02.2015
чистење станови и куќи

чистам станови и куќи,одржавам и правам генералки

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.02.2015
помош за оние кои имаат потреба

Апелирам секој има потреба од кредит ме контактирате преку е-маил: bancaassurance524@hotmail.com

Цена:10 €

Богданци
 

Објавен на: 21.01.2015
нудат заеми меѓу особено сериозни и безбедно

Имам капиталот кој ќе се користи за да им бидат доделени специјални кредити на краток и долг рок се движат од 1000 € за 2.500.000 € за секој сериозен во врска со кои сакаат овој кредит. 2...

Цена:1 ден.

Берово
 

Објавен на: 12.01.2015
Prevoz od adresa na adresa Skopje-Belgrad-Skopje

Za site sto patuvaat Skopje-Belgrad-Skopje,nova agencija,prevoz so mini bus ,ve zimaat od dadena adresa vo Skopje ve ostavaat na dadena adresa vo Belgrad,brzo pristignuvanje i povolni ceni na bilet...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.01.2015
muzicki instrument

gajda socuvana vo ispravna sostojba cenata ne e fiksna

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 11.11.2014
превоз-селење

Вршиме транспорт со сопствени товарни возила на секаков вид стока до сите дестинации во Македонија и надвор од неа,како и транспорт од царински складишта,селење на објекти(дуќани,канцеларии,станови...

Цена:1.111 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.11.2014
Financiranje i kredit brzo gotovinu na pojedince

Da li vam je potreban novac kredita između pojedinaca da se nosi s financijskim teškoćama i na kraju razbiti zastoj koji uzrokuju banke po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke kredita? J...

Цена:10 ден.

Кратово
 

Објавен на: 15.10.2014
Pravni uslugi

Registracja na firmi, likvidacja-zatvaranje na firmi, prijava-odjava na rabotnici, privatizacija na zemjista, legalizacija na divogradbi, sudski postapki i mnogu drugi pravni raboti za mnogu povoln...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.10.2014
Историја

магистер по историски науки помага при изработка на семинарски и дипломски

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.10.2014
Casovi po Matematika i fizika

Casovi po matematika i fizika za u;enici od osnovcno i sredno obrazovanbie Karpos-Vlae-Gorce Petrov-Hrom

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.10.2014
Понуда за заем помеѓу особено


им понуди на сите лица кои имаат потреба (Шпанија, Белгија,
Франција и во целиот свет) го ставам на располагање заем од
€ 2000 до € 100 милиони во едноставни термини на сите луѓе

Цена:9 €

Скопје
 

Објавен на: 30.09.2014
tus kadi kabini paravani djakuzi

izrabotka ,servis i montaza na djakuzi od makedonsko proizvodstvo ima tri sistemi standard , exclusive,deluxe
dodatoci mini dizni,svetlo vo razlicni boi ,grejac , baterija vgradena na kada ,kontro...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.09.2014
tus kadi kabini i paravani

izrabotka i montaza na tus kabini i paravani po standardna i vonstandardna dimenzija
se izrabotuvaat od alominiumski profil, kaleno staklo, sharki zid-staklo , stako-staklo, drzaci za fiksno stak...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.09.2014
Nudi brz i pouzdan kredita 48h i besplatno

Zdravo Ja sam financijski pojedinac koji nudi kredite u rasponu od 500 do 500.000.000 € po stopi od 3% na bilo koju osobu dobrog karaktera i moći da mi plate dobro vrijeme i na dogovorenom rok...

Цена:1 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 24.09.2014
financiranja za sve u hitnu potrebu

Pozdrav Sir / Madam Potreban novac kredita između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koje uzrokuju banke, po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke kre...

Цена:1 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 07.09.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка