Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Гробно место

Итно продавам гробно место во Бутел,православни гробишта.Гробот е цементиран со мермерна плоча.Парцела 00573 алеа 1 гроб 7.Платен до ноември 2017год.

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2016
Davam casovi po matematika i angliski jazik

Davam casovi po matematika za osnovno obrazovanie i angliski jazik za osnovno i sredno obrazovanie.Casot trae 90 min po 300 den. Za 120 min. e 400 den. Lokacijata za odrzuvanje na casovite e po dogovor.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2016
Pravam CV, motivacisko pismo i davam casovi po IELTS

Pravam CV na angleski jaik po internacionalen terk za 50 evra i Motivacisko pismo (Cover Letter) na angleski za 30 evra. Iznosot na makedonskata verzija za CV i Motivacisko Pismo napisano za sekoj ...

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2016
МОЛБА - БАРАЊЕ ЗА ОТКУП НА УКРАДЕН ПРСТЕН И БУРМА

На ден 14.10.2016г., во Скопје, на Бул.Партизански одреди, кај "Симпо", во автобус ЈСП бр.22, од ташната на Олгица С., украден е новчаник со документи, пари, златен прстен со ликот на А.М...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.11.2016
ИТНО! ПРОДАВАМ ГРОБНО МЕСТО

Итно!Се продава Гробно Место ,Во Гробишта Бутел , Во Православниот дел.Истиот е направен со Мермер.
Цена : ПО ДОГОВОР
Лице за Контакт :Методија
тел.070/300-850

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2016
DVE GROBNI MESTA VO BUTEL

Grobnite mesta se vo alea 1,parcela 447, grob 5 i 6, so napravena transformacija i pravo na sopstvenost,mestoto e ogradeno i poploceno so granit i e do sam pat.

Цена:3.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2016
Сминарски работи, есеи

Изработувам:
* семинарски - 300-500 денари
* презентации - 200-400 денари
* состави за писмена работа - 200 денари

Цена:500 ден.

Битола
 

Објавен на: 26.02.2016
нудат заеми меѓу одделните

Треба заем? Ти се отфрлени од страна на банката и сакате заем да ги задоволат сите потреби што треба? Не е проблем. Без оглед на вашата финансиска состојба. Нудам хипотеки, комерцијални кредити, ме...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.02.2016
Izrabotuvam seminarski

IZRABOTKA NA SEMINARSKI ( kompletna profesionalna izrabotka na seminarski za samo 1 cas ); NAJEVTINI GOTOVI SEMINARSKI

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.12.2015
ЧАСОВИ

МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, ИНФОРМАТИКАза основно и средно образованиеиндивидуани часовигрупни часовисекој петти част - гратисуспех загарантирантел. 075 266 628, 070 760 605

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2015
Професионална изработка на едукативни трудови според ЕКТС критериумите

Професионална изработка на едукативни трудови според ЕКТС критериумите:
☑ Магистерски трудови
☑ Специјалистички трудови
☑ Дипломски трудови

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.11.2015
Часови по Математика

Chasovi po Matematika za osnovno. Chasovite se odrzuvaat po dogovor, dali kaj vas ili vo mojot Dom.

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2015
Изнајмување или Продажба на камп приколка во Градиште Охрид

Приколката се наоѓа во мирниот дел од кампот Градисте, на неколку чекори од историската знаменитост Градот на коските. Плацот е заграден со поцинкована ламарина во облик на куќичка и истиот има три...

Цена:1.000 ден.

Охрид
 

Објавен на: 14.08.2015
часови

часови по сметководство за студенти од сите факултети.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2015
tenda nastresnica

Ultra moderna tenda dimenzi 4000 /2.6003000/2000so mehanizam za pustane i zbirane070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 22.07.2015
stara moneta

vizantiska grcka zlatna moneta

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ

ВРШАМ СЕКАКВИ ВИДОВИ ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ ПО ПОВОЛНИ ЦЕНИ ТЕЛ:078861209

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.07.2015
ВОДОВОДЏИЈА

ВОДОВОДЏИЈА ВРШИ СЕКАКВИ ВИДОВИ НА ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ:ОДВОД,ДОВОД,САНИТАРИЈА,ПОПРАВКА НА БОЛЈЕРИ,КАЗАНЧИЊА , ЧЕШМИ,ОТПУШУВАЊЕ НА КАНАЛИЗАЦИЈА И ТН. ПО ПОВОЛНИ ЦЕНИ.тел:070824272

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
ВОДОИНСТАЛАТЕР

ВОДОИНСТАЛАТЕР ГИ ВРШИ СИТЕ ВИДОВИ НА ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ КАКО И ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАЊЕ НА КУПАТИЛА СО КОМПЛЕТ МАТЕРИЈАЛИ.тел: 070824272

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
МАЈСТОРСКИ УСЛУГИ

RENOVIRANJE NA STANOVI I KUKI KOMPLET SO MOLERSKI, VODOINSTALATERSKI, BRAVARSKI, ELEKTRICARSKI I DRUGI USLUGI.Kontakt telefon: 075 725 442

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка