Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
visoki masi-konopoi

ИЗНАЈМУВАМ ВИСОКИ МАСИ - коњопои, за секаков вид прослави со сопствен превоз. Висина 123цм Tel:075 406 705

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2015
Механика на флуиди (ГРАДЕЖЕН И МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ)-приватни часови

Индивидуални риватни часови-Механика на флуиди за студенти од Градежен факултет и Машински факултет.

-спремање за колоквиуми/испити
-решавање домашни задачи

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Кинематика и динамика-приватни часови

Приватни часови кинематика и динамика за студенти од Градежен факултет.

-спремање за колоквиуми/испити
-решавање домашни задачи

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
АРМИРАН БЕТОН-Приватни часови

Приватни часови-Армиран бетон за студенти од Градежен факултет.

-спремање за колоквиуми/испити

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
МЕХАНИКА НА ФЛУИДИ

ПРИВАТНИ ЧАСОВИ И РЕШАВАЊЕ НА ПРОГРАМСКИ ЗАДАЧИ ЗА ГРАДЕЖЕН И МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ.

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
СТАТИКА И ЈАКОСТ НА МАТЕРИЈАЛИ

Приватни часови по СТАТИКА и ЈАКОСТ НА МАТЕРИЈАЛИТЕ за студенти од Градежен факултет, Машински факултет , Шумарски факултет.

-спремање за колоквиуми/испити
-решавање домашни задачи

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Privatni casovi po Angliski jazik

Privatni casovi po Angliski jazik za deca i vozrasni, pocetno nivo, pomos so enciklopedija na Oxford kembric, Handshake,Britannica.

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.06.2015
Domasni jufvki i lazanji pravime racno izraboteni

Izrabotuvame racno izraboteni vo domasna atmosfera jufki i lazanji. Edna kolicina od 6kg iznesuva 900 denari. Dokolku sakate da se napravat so domasni jajca iznesuva 1100 denari.

Цена:900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2015
Borov med -sirup

Pomaga pri site zaboluvana na respiratorniot sistem.Pomaga pri iskasluvane na slajmot .Se preporacuva kaj lica koi imaat problemi so Bronhitis,Bronhopneumonija i dr. Go pojacuva imunitetot,se prepo...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 11.06.2015
Stakleni stalazi!!!

Se prodavaat stakleni stalazi za poveke nameni, Cenata e vkupno za site tri stalazi.

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.05.2015
kupuvam stari nosii i predmeti

Skutaci,kazmiri,kosuli,kondiri,i drugo.

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.05.2015
tenda

ultra moderna tenda 400/250cm
300/200cm

070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.05.2015
Миграциони лиценцирани адвокати за Австралија

Маеп е Австралиска компанија со свое преставништво во Скопје каде што би го пронашле вистинското решение и начин како да ја продолжите својата иднина во Австралија. Ние сме регистрирани миграциони ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2015
Професор

Професор, 41 година, разведен, сака да запознае интелигентна женска личност до 31 година, исклучиво заради брак. Контакт само по маил: tivkavoda@gmail.com

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 25.04.2015
3. HOROSKOP-RABOTA ZDRAVJE LJUBOV

3. HOROSKOP-RABOTA ZDRAVJE LJUBOV
A. OPIS NA PROIZVODOT
DOZNAJTE POVEKE ZA SEBE SI-PORACAJTE SI Izrabotuvam
1.NATALEN

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
1. PISUVAM LJUBOVNI SMS, PISMA, PESNI, SE STO SAKATE

1. PISUVAM LJUBOVNI SMS, PISMA, PESNI, SE STO SAKATE

OPIS NA PROIZVODOT
Se javuvate, poracuvate, uplakate, dobivate. Porakite odat vo paket od 5 ili 10 SMS.1 SMS= 1Evro 1 Ljubovno pismo A4 for...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
2. PRODAVAM BILETI ZA DISKOTEKI, KINO, TEATAR DISKOTEKI ZA SK.2 BILETI PO CENA ZA 1.2. PRODAVAM BILETI ZA DISKOTEKI, KINO, TEATAR DISKOTEKI ZA SK.2 BILETI PO CENA ZA 1.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
Часови по математика - припрема за државна матура( самостојно и во група)

Држам часови по математика за основно и средно образование, 250ден/60мин. Исто така држам и часови за подготовка за државна матура самостојно или во групи. Цената може да се промени(намали) ако час...

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.03.2015
Часови по математика - припрема за државна матура

Држам часови по математика за основно и средно образование, 250ден/60мин.
Исто така држам и часови за подготовка за државна матура самостојно или во групи. Цената може да се промени(намали) ако ч...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 31.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка