Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Elektricar brzo, kvalitetno i eftino

- инсталација на куќи
- санирање и промена на стара инсталација
- промена на стански табли, склопки, индикатори
- монтажа на светилки, шуко приклучници

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2020
ИЗРАБОТКА НА СЕМИНАРСКИ, ДИПЛОМСКИ,МАГИСТЕРСКИ DIPLOMSKI SEMINARSKI MAGISTERSKI I DRUGO

ИЗРАБОТКА НА ТРУДОВИ

КВАЛИТЕТНО, ПРОФЕСИОНАЛНО, НАВРЕМЕНО

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 31.05.2020
Izrabotka na profesionalni seminarski i diplomski trudovi

Izrabotuvam profesionalni diplomski i seminarski trudovi od site oblasti.Izrabotuvam prezentacii vo power point,vrsam prevod od angliski ,makedonski i srpski jazik.Slobodno iskontaktirajte me na me...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.02.2020
Часови по математика

Давам приватни часови по математика за основно и средно гимназиско образование. Часот трае 60 мин. Локацијата за одржување на часовите е по договор.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.01.2020
KAMAGRA GEL JELLY VOL.IV i VOL.I

Se prodava KAMAGRA OVOSEN GEL za potencija i izdrzlivost vo seksot. Najdobar ORIGINALEN proizvod na pazarot..!!
VRVEN INDISKI KVALITET
dostava niz cela drzava za max.24 časa.

Цена:700 ден.

Битола
 

Објавен на: 26.11.2019
Organizacija i dekoracija na rodendeni, slatki masi

Slatki masi, slatki zadovolstva za vasite najmili..Organizacija I dekoracija vo vashiot dom, igroteka, dvor, kafana kade I da e..Nie vi stoime na raspolaganje za nasmevkata na vasheto dete.. ☺️
P...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.11.2019
Zena za brak

Decko 40 godini bez obvrski 180 cm visok vraboten , so sopstveno mesto na stan , bi sakal da zapoznae zenska licnost bez obvrski za ozbilna vrska i brak na vozrast ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.08.2019
Grobno mesto

Prodavam staro grobno mesto na samo 200 metri od glavna kapija kaj kapela pozadi borcite od nob.

Цена:3.600 €

Скопје
 

Објавен на: 29.06.2019
MOLEROFARBARSKI USLUGI i DEKORATIVNI ZIDOVI

Krecenje, gletuvanje, farbanje i dekorativni zidovi po vas izbor i najpovolna cena.Javete se i uverete se!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.06.2019
RAKIJA

PRODAVAM DOMASNA RAKIJA 50 STEPENI

Цена:120 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 25.02.2019
Krupna devojka za gushkanje

Baram krupna devojka za neseksualni odnosi. Imam 28 god, 178cm i 78 kg. Dobar izgled, pristoen i visoko educiran. Baram gushkanje, galenje i dokolku dvajcata taka se cuvstvuvame baknuvanje. Godini ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.10.2018
Baram Zena Za Brak

Molam samo seriozni!!! Bi sakal da mi se javi zenska osoba,zainteresirana za zapoznavanje pa i po moznost za brak so 36 godisen ,neozenet,vraboten Molam samo seriozni i po moznost zvonenje BEZ skri...

Цена:1 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 15.09.2018
MOLEROFARBARSKI USLUGI

Krecenje, farbanje, gleatuvanje po najpovolna cena. Javete se i uverete se vo dolgogodisen kvalitet!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2018
rabota vo stransvo

Se bara zenski licnosti za new York fasion industryUslovite trebat da se od 18 godini vozrasni prirodni ubavi

Цена:500.000 ден.

Струга
 

Објавен на: 06.02.2018
Kamagra gel tableti naj eftino original

KAMAGRA PREPARATI ZA POTENCIJA NAJ EFTINO
700 denari kutija 7 shumliv tableti po 100mlg
700 den kutija 7 kesicki po 100mlg so razni ovosni vkusi
dejstvoto trae od 4 do 6 saati

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.01.2018
Casovi HEMIJA

Drzam privatni casovi po hemija za osnovno sredno i fakultetsko obrazovanie

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2017
Печатење и укоричување докторски, магистерски

Печатење и укоричување во тврд повез на докторски, магистерски, специјалистички и дипломски трудови

Брза изработка и одличен квалитет.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.09.2017
Се продаваат пакети

Се продаваат пакети. Цената е за еден пакет. За повеќе информации ве молам контактирајте ме.

Цена:25 ден.

Струга
 

Објавен на: 18.08.2017
КЛИНИЧКИ ЛОГОПЕД-СПЕЦИЈАЛИСТ logoped

Ако вашето дете има проблеми во говорот, постои решение!
Не чекајте, побарајте стручна помош од ЛОГОПЕД!
Дијагностика и рехабилитација на секаков вид на патологија на слух, говор и глас.
КЛИНИЧ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2017
Приватни часови по математика и германски јазик

-Приватни часови за деца и возрасни
-Математика за основно и средно училиште и факултет
-Германски јазик за ниво A1, A2 и B1
-Часовите се одвиваат на локација по договор

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка