Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Велес
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Нови оригинални Apple iPhone 6 плус

Распродажбите !!! Продажба !!! Распродажбите !!!

Ние сега се продаваат Brand New Apple iPhone 6 Плус со прекрасни бои и новиот Samsung Галакси S5
Забелешка: Ве молиме да испратите барање доколк...

Цена:500 ден.

Велес
3 соби
Паркет
 

Објавен на: 28.03.2015
vente de maisons

Actuellement Appt. en T3 (possibilité T4). Bien traversant de 68m2, idéalement situé au 1er étage d'une résidence sécurisée " La Carnoy &q...

Цена:150.000 €

Велес
68 m2
5+ соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 11.06.2013
vikendicka na ekstra mesto so ekstra cena

prodavam kuka-vikendica do Velesko ezero-Mladost prizemje od 60m2 + potkrovje i dvorno mesto od 650m2 so struja, voda i kanalizacija cenata e ekstra [ima prostor i za dogovor] MOZE I ZAMENA ZA EDNO...

Цена:30.000 €

Велес
60 m2
2 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2013
vikend kuka vo gorno vranovci

se naoga na atraktivno mesto vednas do hotelot na 2 sprata. cenata znaci ne e fiksna moze i dogovor

Цена:8.000 €

Велес
3 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 22.09.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка