Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Приватно сместување

Приватно сместување Лето 2012 во Стење на Преспанско езеро. Информации на тел: 078/431 238

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 05.06.2012
SELLING: Apple iPhone 4S/Apple iPad 2/Bb Porshce P9981

SUNWILL LIMITED is a specialized supplier and Distribution of brand new notebooks, and Electronics supplier of Mobile phones (GSM and CDMA), Video Games , Apple Ipods,Iphone ,Laptops/Notebook Digit...

Цена:300 ден.

5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 14.05.2012
Продавам викендичка во Бунарџик

Продавам викендичка помеѓу с. Бунарџик и с. Ајватовци во околина на Скопје. Плац 1500 м2, лозје, овоштарник, струја, вода, бунар.

Цена:По договор

Скопје
50 m2
2 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 27.04.2012
SE IZDAVA VIKENDICA NA BEROVSKO EZERO

Se izdava vikendica na Berovsko ezero za odmor i rekreacija. Locirana e vo blizina na berovskoto ezero vo prekrasnata borova i bukova suma. Voedno raspolagame so mlecni i drugi specijaliteti od eko...

Цена:По договор

Скопје
100 m2
4 соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 09.04.2012
SE IZDAVA VILA NA BEROVSKO EZERO

Se izdava vikendica na Berovsko ezero za odmor i rekreacija. Locirana e vo blizina na berovskoto ezero vo prekrasnata borova i bukova suma. Voedno raspolagame so mlecni i drugi specijaliteti od eko...

Цена:По договор

Берово
100 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 09.04.2012
plac

prodavam plas so vikendica na tikvesko ezero

Цена:По договор

Кавадарци
500 m2
 

Објавен на: 30.03.2012
PRODAVAM VIKENDICA VIKEND NASELBA POBOZJE EXSTRA CENA

VIKENDICATA E SO SITE USLOVI ZA ZIVENJE IMA STRUJA VODA TOALET SKOPJE NA DLANKA ZA ODMOR I UZIVANJE

Цена:15.000 €

Скопје
600 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2012
prodavam vikendica

prodavam vikendica vo blizina na Delcevo

Цена:По договор

Делчево
200 m2
5+ соби
 

Објавен на: 29.03.2012
BRAND NEW: Nikon D90, Nikno D5000, Nikon D7000,Nikon D300, Nikon D700,Canon EOS 1000D, Canon EOS 7D SLR, Canon Digital Rebel XSi 12MP, Canon EOS 50D

We sell all cameras brand new comes with 2year international warranty and also with 6month return policy…All our products are brand sealed with all there accessories….We ship via UPS/...

Цена:500 ден.

Кратово
9050007000300700100071250 m2
5+ соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 26.03.2012
prodavam cesmi (fontani)

prodavam ukrasni cesmi (fontani)

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 25.03.2012
PRODAVAM VIKENDICA VO POBOZJE

VIKENDICAT GI IMA SITE USLOVI ZIVENJE

Цена:15.000 €

Скопје
650 m2
3 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 20.03.2012
Se izdava vikendica na Ravna Reka-Pehcevo www.ravnareka.tk

Se izdava vikendica na mesto vikano Ravna Reka, na izvorite na reka Bregalnica, opkoleno so bukova i borova suma, idealno mesto za vasiot odmor i rekreacija vo blizina na Berovo i Pehcevo. Vo blizi...

Цена:По договор

Берово
100 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
 

Објавен на: 19.03.2012
HITNO PRODAVAM VIKENDICA SO PLAC VO CENTAROT NA VIZBEGOVO

SE PRODAVA HITNO VIKENDICA OD 56M2 SO VISOKO POTKROVJE ZA DOGRADBA SO PLAC OD 983M2 I PRIVATEN PAT OD 111M2. PLACOT E SO VODA I STRUJA NA GLAVNATA ULICA ODMA DO SKOLOTO.

Цена:По договор

Скопје
562 m2
2 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 06.03.2012
ДАРМА ДОМА БАРА ЛОКАЦИЈА ЗА ИЗГРАДБА НА СТАНБЕН ОБЈЕКТ!


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА итно бара локација за градба на станбен објект на добра локација во Скопје, под следниве услови :- максимална квадратура на земјиштето до 800 до 1000 м2- да бид...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка