Prodavam kuca-vikendica vo s.Izvor, Kicevo

ЦЕНА: По договор

Prodavam kuca-vikendica vo s.Izvor, Kicevo


Prodavam vikendica vo s.Izvor, Kicevo. Dvorno mesto so 300m2, kuka so 60 m2 i podrum/ garaza so 50 m2. Ima priklucok na struja i voda. Uredna dokymentacija.Име:
Град:
skopje
Телефон:
070344171
Објавен на:
27.12.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Andrej
Град:
skopje
Телефон:
070344171
Објавен на:
27.12.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка