Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Ponudite novčani zajam od 2000 € do 80,000 €

Ponudite novčani zajam od 2000 € do 80,000 € svima koji trebaju, obratite mi se e-mailom: milicajevtic210@gmail.com

Цена:800.000 €

   

Објавен на: 16.07.2020
brza ponuda zajma

brza ponuda zajma

Ponuda zajma između pojedinaca
Kontaktirajte me e-poštom: milicajevtic210@gmail.com

Цена:100.000.000 ден.

   

Објавен на: 26.06.2020
Викендица во Трпејца Охрид

Издавам опремена викендица во с.Трпејца. Викендицата има дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални соби, купатило (со машина за перење), 2 тераси, Интернет, Паркинг.

Капацитет: 6 особи

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 04.06.2020
Se prodava vikendica

Se prodava vikendica vo Katlanovo, sproti Fazanerija.Kuka 110 kv i zemja 500 kv. Struja ima, voda bunarska.
077 636 696

Цена:12.000 €

   

Објавен на: 22.05.2020
Поправете ги сите ваши финансиски проблеми


Господине, госпоѓо, за конечно да го срушите ќор-сокакот предизвикан од банките, вие имате решение за вашите проблеми. Ви стојам на располагање да ви помогнам. Контактирајте ме со е-пошта: france...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 13.05.2020
Кредитната понуда помеѓу индивидуалните


Поправи сите вашите финансиски проблеми

Господине, Госпоѓо, да конечно се дојде од ќор-сокакот дека банките предизвика, ќе имаме решение за вашиот финансиски проблеми . Јас сум на располагање ...

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 13.05.2020
LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753-USA-SAUDI ARABIA-KUWAIT-NEW ZEALAND-MALAYSIA

LOST LOVE SPELLS HEALER, LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS, INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS, MAGIC RING, LOVE SPELLS TO BRING BACK A LOVER, REVENGE OF THE RAVEN CURSE, BREAK UP SPELLS,...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 07.05.2020
Кредитите се долгорочни. Заеми

Брз кредит за невработените до 1.000 евра. Интернет заеми 25+. Необезбеден кредит од 1000 €. до 900.000 евра. Бесплатно заем до 1.000 евра, кредит до 12 месеци Повторно кредитирање на заемот
...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.03.2020
ζωτικής σημασίας χρηματοδότησηςΓεια σε όλους
Είμαι η κ. Sarah, διευθυντή&s...

Цена:145 ден.

   

Објавен на: 04.03.2020
Брза и сигурна понуда за заем за 72 часа


Вие сте Лоран Гаутиер, акционер и финансиски оператор.
Капацитетот на протеинскиот октав е од 5.000 € на 5.000.000 € со стапка на намалување од 2%, со многу едноставни и без проблеми у...

Цена:20.000 €

   

Објавен на: 09.01.2020
Се продава викенд куќа

Се продава викенд куќа (легaлизирана) во с.Мождивњак - Крива Паланка, целовкупна површина од 1490 м2, со градски водовод, канализација и асфалт до самата викендица.Викенд куќата е со површина од 56...

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.12.2019
+27634299958 Sandawana oil for money in south Africa

Sandawana oil/Money spells for Job in cape town Johannesburg you need a sangoma in south africa +27634299958
Sandawana doesn’t work for people with wrong intentions during its use.
You have...

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 10.11.2019
Prodavam vikendica vo D.Sonje

Prodavam vikendica od 70m2 vo D.Sonje na glaven pat so plac 1800m2, cena po dogovor, moze i zamena za stan. Tel. za kontakt: 071 384 055.

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.10.2019
Vrlo pouzdana ponuda zajma

Ponuda zajma bilo kome u potrebi , ja sam pojedinac koji odobravam zajmove u rasponu od 1.000€ do 8.000.000€ svim osobama koje su u stanju poštivati svoje angažmane, a kamatna stop...

Цена:800 €

   

Објавен на: 22.10.2019
Продажба на викендица

се продава плац 2200м2 со кука 50м2, со садници од ореви и лешници, Има имотен лист, сртуја вода. можност да се користи одма

Цена:32.000 €

   

Објавен на: 24.07.2019
Кредит за сите

Брз кредит за ситеНудиме финансирање и лични заеми од 5.000 до 1.000.000 евра. Нашата каматна стапка варира од 2% до 3%, во зависност од саканиот износ и периодот на отплата.Контакт e-mail: atlanti...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 25.06.2019
Prodavam Vikendica vo vikend naselba Morani

Se prodava plac so kukja vo cvrsta gradba,legalizirana i so kompletno reseni struja,vodovod i kanalizacija.
So fantasticna lokacija i mestopolozba!

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.06.2019
Vikendica

Vikendica 60 m2,ovostarnik 4000 m2,vo s.Kozjak Stip,se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.cena povolna.ff

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.05.2019
Продавам викендица во Мавово

Куќата има 115 м2 и двор 450 м2. Во третиот ред од езерото, на оддалеченост од 1км после браната.

Цена:45.000 €

   

Објавен на: 17.04.2019
VIKENDICA NA SKOPSKA CRNA GORA 1600M2

SE PRODAVA VIKENDICA NA SKOPSKA CRNA GORA, BRODEC, KUKJA 132M2 DVA SPRATA, DVOR 1400M2

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.02.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка