Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
NIVA VO SELO PETROVEC

SE PRODAVA NIVA VO SELO PETROVEC OD 10440 M2 KAJ FUDBALSKIOT STADION.
CENA 208800 EVRA ( 20 EVRA/M2 );
IMA KUKJA 40 M2, STRUJA ,VODOVOD , ZIVA VODA .
TEL.075/321-415

Цена:208.800 €

Скопје
10440 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 16.09.2019
SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA

SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA OD 30 M2 . CENA 220000 EVRA. TEL.075/321-415

Цена:220.000 €

Скопје
30 m2
 

Објавен на: 07.11.2018
NIVA VO S.PETROVEC

SE PRODAVA NIVA VO SELO PETROVEC OD 10400 M2 KAJ FUDBALSKIOT STADION.
CENA 208000 EVRA ( 20 EVRA/M2 );
IMA KUKJA 40 M2, STRUJA ,VODA , ZIVA VODA .

Цена:208.000 €

Скопје
10400 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 06.11.2018
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка