SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA

ЦЕНА: 220000 €

SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA


SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA OD 30 M2 . CENA 220000 EVRA. TEL.075/321-415Град:
SKOPJE
Телефон:
075 321-415
Објавен на:
07.11.2018

ЦЕНА: 220000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 30 m2

Контакт

Име:
KIRIL SOTIROV
Град:
SKOPJE
Телефон:
075 321-415
Објавен на:
07.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка