Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
TAXI TAKSI PREVOZ, THESSALONIKI, SOFIA, BELGRADE, TIRANA, PRISTINA, ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ, СОЛУН, СОФИЈА, БЕЛГРАД, ТИРАНА, ПРИШТИНА

МК ТАКСИ ПРЕВОЗ
Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА , БУГАРИЈА, СРБИЈА , АЛБАНИЈА , КОСОВО, ЦРНА ГОРА,
НОВО, СИГУРНО, ПРОВЕРЕНО, ИСКУСТВО,
ОПРЕМЕНО СО КЛИМА, Вифи во МК

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2019
Prevoz na patnici

Vrsime prevoz do site destinacii
kombe 8+1
avtomobil 6+1
organizirame soping turi

Цена:20 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.02.2017
Xalkidiki-Kasandra/Sitonia Taxi Vip

prevoz do xalkidiki -bilo koj od kracite,vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi....cenata e 30 evra po covek za 4 luge...cenata e po dogovor...vo zavisnost na koe mesto sakate da odite...pr...

Цена:25 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
TAXI TAKSI PREVOZ SOFIJA,SOLUN,BEOGRAD,TIRANA

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2016
TAKSI SKOPJE SOFIJA SOLUN BELGRAD PRISTINA OHRID

TAXI prevoz SOFIJA SOLUN BEOGRAD PRISTINA TIRANA ATINA
naj eftin prevoz vo celiot balkan

Цена:89 €

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2016
TAXI TAXI PREVOZ CELA MAKEDONIJA I CEL BALKAN

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:75 €

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
TAKSI PREVOZ ZA HALKIDIKI SEKOJ DEN

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
TAKSI PREVOZ SOFIJA-SOLUN-TIRANA-BEOGRAD

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Автобуски превоз

Вршиме превоз со високотуристички климатизирани автобуси во внатрешниот и надворешниот меѓународен сообраќај.За дополнителни информации и резервации Ви стоиме на располагање, Виста Тур...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
TAXI PREVOZ SOFIJA,SOLUN.TIRANA,BEOGRAD

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 22.06.2015
VIP TAXI SERVICE (SOLUN, SOFIJA, BELGRAD, PRISTINA)

Превоз на патници надвор од градските средини на меѓуградско и меѓународно ниво на превоз.
Нудиме превоз на личности и на пократки релации по договор, како и организирани патувања на повеќе патниц...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2015
TAKSI PREVOZ SOFIJA, SOLUN, BEOGRAD, TIRANA

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.06.2015
TAXI PREVOZ SOFIJA,VARNA,SOLUN,BEOGRAD

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2015
TAKSI PREVOZ SOFIJA SOLUN BEOGRAD TIRANA

Vrsime taksi prevoz niz cela Makedonija i cela evropa,precek na vasite gosti od site aerodromi na balkanot.soping turi,turisticki patuvanje.Za informacii javete se rabotime 24\7

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2015
taxi prevoz

vrsime prevoz so klimatizirano licencirano taxi vozilo vo izvonredna sostojba na slednive destinacii:aerodrom Alexandar Veliki 800d.skopje-kumanovo 1100d,skopje-veles 1200d,skopje-ohrid 3000d.,skop...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2015
TAKSI PREVOZ:SOFIJA,SOLUN,BEOGRAD,PRISTINA

Vrsime taksi prevoz do site evropski gradovi povratnata tura i cekanjeto ne se naplaka

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 02.03.2015
kamp prikolka brako

PRODAVAM KAMP PRIKOLKA BRAKO SO DOKUMENTI REGISTRIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA. MOZE I ZAMENA ZA GRADEZEN MATERIJAL

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2015
taksi prevos sofija solun beograd tirana

VRSIME TAKSI PREVOZ VO SITE EVROPSKI GRADOVI SO MERCEDES E KLASA VOZACITE SI GOLEMO ISKUSTVO ZA INFORMACIJA JAVETE SE
078-244-527

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2015
Brand new Segway i2 Cargo


We deal in all kinds of SEGWAY. We give maximum guarantee for safe delivery of items bought from us.We offer international standard warranty with full acceptance for replacement or full refund of...

Цена:3.350 ден.

Богданци
 

Објавен на: 06.08.2014
Камп Приколка

Камп приколка Треска Т-303, гаражирана, на тркала (подвижна); со 4 лежаи, сочувана тенда Индуплати ..по договор додатна опрема ; приколката е малку користена, само за лична употреба од продавачот, ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка