VIP SERVICES SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA PRISHTINA BELGRADE ATHENS ZAGREB TIRANA CHEAP

ЦЕНА: 75 €

VIP SERVICES SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA PRISHTINA BELGRADE ATHENS ZAGREB TIRANA CHEAP


The cheapest services in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje, and with this service we give invoice from our company.

-Professional driver with excellent knowledge of English language
-Traveling insurance
-Laptop & Internet available


Relations:

SKOPJE - SOLUN (Thessaloniki) airport 75 €
SKOPJE – SOFIJA airport 75 €
SKOPJE – BELGRADE airport 180 €
SKOPJE - ZAGREB airport 280 €
SKOPJE – ATHENS airport 280 €
SKOPJE – PRISTINA airport 50 €
SKOPJE – TIRANA airport 130 €
SKOPJE - PODGORICA 140 EUR
SKOPJE – OHRID 55 €
SOLUN (Thessaloniki) – PRISTINA airport 140 €
SKOPJE - IGUMENICA 180 €
SKOPJE-AEROPORT SKOPJE ALEXANDER THE GREAT 15 €

SKOPJE- VARNA...BURGAS..R.BUGARIJA 270 EUR

If your destination is not listed, please don't hesitate to call us, and feel free to ask for additional information.Telephones:
+38975650666
+38971609506 Toni( manager) Speaking englis

E-mail:
tonivipservis@yahoo.com

WEB:
www.viptaxi.dooel.infoГрад:
Skopje
Телефон:
+389 75 650666
Објавен на:
25.11.2022

ЦЕНА: 75 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Toni Ristovski
Град:
Skopje
Телефон:
+389 75 650666
Објавен на:
04.01.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка