TAXI TAKSI PREVOZ SKOPJE SOLUN SOFIJA

ЦЕНА: 70 €

TAXI TAKSI PREVOZ SKOPJE SOLUN SOFIJA


Skopje-Solun-Skopje:70€
Skopje-Sofija-Skopje:70€
Skopje-Ohrid-Skopje:50€
Skopje-Beograd-Skopje:140€
Soping-Solun,Sofija:75€
Skopje-Pristina-Skopje:50€
Skopje-Aerodrom-Skopje:15€.
Skopje-Halkidiki:80€.
Za drugite destinacii javete se ke se dogovorime.
cenite se celo vozilo bez razlika dali e eden ili poveke patnici.
Naracki pratki po prifatliva cena od ikea metro i dr.
klimatizirano vozilo
wi-fi internet vo voziloto.
Dokolku imame tura vo sprotiven pravec od vasata,vasata cena ke bide 40% poevtina.
Prevozot vi e so mercedes E Klasa.
Facebook: Taxi Taksi Prevoz Goran
Viber:+38976273743
tel:+38976273743Име:
Град:
skopje
Телефон:
076273743
Објавен на:
05.11.2016

ЦЕНА: 70 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
goran taxi
Град:
skopje
Телефон:
076273743
Објавен на:
05.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка