Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Iphone 12 128gb Blue

Telefonot e vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen i bez nikakva grebnatinka. Cuvan e so zastitna folija i maska od samiot pocetok. Neverlock- raboti na sekoja mrezha
Davam 3 maski gratis

Цена:30.000 ден.

   

Објавен на: 13.11.2022
APARAT ZA SPIUNIRANJE BUBICA BUBICI ZA PRISLUSKUVANJE

www.telefon-spy.com

Ova e najdobriot profesionalen spiunski prisluskuvac(BUBICA) so APLE tehnologija.
Aparatot ima 2 ekstra ultra osetlivi mikrofoni.

Цена:2.990 ден.

   

Објавен на: 24.07.2023
NEW APPLE IPHONE 13 PRO MAX 12 PRO 11 PRO APPLE MACBOOK PRO SONY PS5 PS4 CANON 5D WHATSAPP SELLER +19414678975

Contact seller Details

WhatsApp seller +19414678975
Email: warrantycorp@aol.com

Цена:500 €

   

Објавен на: 25.03.2022

Цена:650 €

   

Објавен на: 15.02.2022
Buy New Apple iPhone 13 Pro Max 512gb W/A: +17622334358

Buy New Apple iPhone 13 Pro Max 512gb W/A: +17622334358

Selling brand new factory unlocked Apple iPhone 13 pro max and it comes with the complete accessories with 1 year warranty and sealed in t...

Цена:900 €

   

Објавен на: 22.01.2022
Apple iPhone 13 Pro Max - 512 GB - злато (отклучен)

Apple iPhone 13 Pro Max 512GB златно отклучено 5G
Спецификации: A15 Bionic чип, 6Gb RAM, 512Gb складирање, капацитет на батеријата 100%.
Сосема нова состојба.
Гаранција на Apple

Цена:750 €

   

Објавен на: 05.01.2022
Προώθηση δανείων τέλους έτους σε 48 ώρες για όλους.

Προώθηση δανείων τέλους έτους σε 48 ώρε&sig...

Цена:5 €

   

Објавен на: 12.12.2021
Promo Iphone 13 pro max 256gbPROMO PROMO PROMO PROMO PROMO !!!

Цена:800 €

   

Објавен на: 11.12.2021
Se prodava

Se Prodava nov ne uklucen Huawei p40 Lite
6GB RAM
128GB memory

Цена:9.500 ден.

   

Објавен на: 04.11.2021
Apple iPhone 13 Pro 6.1" Sim 128GB 256GB 512GB Gold Phone

E-mail : eosstore24@gmail.com
New Samsung Galaxy S21 5G SM G991U 128GB Phantom Gray Black
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue Unlocked
Apple iphone 13 pro max unlocked 256G Sierra Blue

Цена:550 €

   

Објавен на: 28.10.2021
Wts Apple Iphone 12 Pro Max 512gb W/A: +14076302850

Wts Apple Iphone 12 Pro Max 512gb W/A: +14076302850

Brand new Apple iPhone 12 pro max 512Gb and other Apple mobiles with complete accessories with 1 year warranty. contact below for more informa...

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 20.09.2021
Apple iPhone 12 Pro Max Unlocked 256GB Pacific Blue

Apple iPhone 12 Pro Max Unlocked 256GB Pacific Blue

Color: Pacific Blue
Internal memory: 256 GB

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 14.09.2021
iphone 6 plus

iphone 6 plus zlaten so crn ekran / socuvan bex ostetuvanja/na site mrezi...cena po dogovor

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 28.07.2021
Prodavam Samsung

Prodavam Samsung A20E bela boja 32giga i 3 giga ram memorija

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 19.06.2021
Apple iPhone 12 Pro Max 512Gb WHATSAPP: +18024328434

DIRECT QUICK RESPONSE

WHATSAPP: +18024328434

Цена:499 ден.

   

Објавен на: 05.05.2021
Selling Apple iPhone 12 Pro Max 512Gb W/A: +17622334358

Brand new Apple iPhone 12 pro max 512Gb and other Apple mobiles with complete accessories with 1 year warranty. contact below for more information on purchase. Bulk purchase attract more discount.
...

Цена:700 €

   

Објавен на: 27.04.2021
Apple Iphone 12 Pro Max 512GB

Proizvod uključuje:
Apple iPhone 12 Pro Max otključan uvoz
Apple slušalice s daljinskim upravljačem i
MicDockConnector za

Цена:700 €

   

Објавен на: 24.04.2021
Продавам заштитна маска за мобилен

Продавам prekrasna метална магнетна заштитна маска за мобилен XIAOMI MI 10.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 21.02.2021
Apple iPhone 12 Pro Max 512Gb. Whats-App : +17622334358

Sales Director : Azzam Mufflih
Whats-App : +17622334358
EMail : mngt.director@gmail.com

Цена:600 €

   

Објавен на: 12.02.2021
MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS I PRODAZBA

Profesionalen servis i prodazba na site tipovi radiostanici: Motorola , Kenwood , Yaesu, Vertex Standard, Hytera, ICOM, Maxon, Puxing, anteni , kabli , ispravuvachi, REPETITORI, programiranje, prod...

Цена:1 €

   

Објавен на: 11.02.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка