Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam radijatori

Prodavam guseni radijatori 8 komada (26+17+16+15+14+10+10+8) so vkupno 116 rebra.Cenata e za edno rebro
Zoki= 078326161

Цена:80 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam parno kotel

Prodavam komplet poloven parno kotel so pecka Gorenje; pumpa; ekspanzionen sad i termoventil
Zoki= 078326161

Цена:18.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
Mini Precizna Digitalna Zlatarska Vaga od 0.01 do 200 grama

Prodavam mini digitalna precizna vaga za merenje zlato, nakit, zlatni moneti i drugi predmeti koi baraat tocnost i preciznost.

Raboti so dve mali baterii koi gi dobivate besplatno i mozete da ja...

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.09.2020
Utovarac

Se prodava Utovarac Zettelmeyer 1996 godina 1,2m3 zafatnina na korpa vo odlicna sostojba

Цена:14.800 €

Скопје
 

Објавен на: 01.09.2019
novi modularni glodala za zapcanici

Prodavam novi modularni glodala za zapcanici po 8 vo garnitura:
- mod 7 - 100 EUR/garnitura
- mod 5,5 - 80 EUR/garnitura
- mod 4,25 - 80 EUR/garnitura

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.07.2019
Masini za cistenje i oprema za odrzuvanje na higiena

Vaslin Dooel e firma koja 20 godini e zastapnik na najkvalitetnata oprema za cistenje vo Makedonija. Kvalitetot i zadovolnite potrosuvaci se nasiot prioritet vo rabotata.

Vo Vaslin Dooel, mozet...

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 19.06.2019
Prodazba I montaza bekaton plocki

Prodazba I montaza na bekaton plocki za povise info br 070 434170

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.01.2022
Prodavam kompresor

Prodavam kompresor 80 litri, zaedno so pistol i crevo so dolzina od 20 metri. Ispravna sostojba. cena 100 evra
Kontakt Aco, 071399865

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 27.12.2021
продавам - казан за ракија

продавам неподвижен казан без каца за вода

Цена:170 €

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2021
Metal detektor raptor r3 detektor za zlato

Turski detektor za zlato vlf tehnologija so diskriminacija I celosno trganje na zelezo so polnliva baterija. Prvo testiranje pa prodavanje

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 07.11.2020
PLUG

Se prodava trobrazden plugCena po dogovor -telefon 077983195

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.03.2020
Графички нож Ideal 4205

Графички нож Ideal 4205 скоро нов, широчина на сечење 43 см. Многу малку употребуван, прво сечиво.

Цена:650 €

Куманово
 

Објавен на: 21.11.2019
СТОМАТОЛОШКА МАШИНА

Продавам стоматолошка машина МЕДИЈА во Прилеп 076 600 450

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 20.07.2019
pekarski i slatkarski mashini

сепродава машина за правење кифли 600 еур машина за правење тулумби 800 еур ламинатор 800 еур плехови 5 еур печка на плин 2 етажа 400 еур делилица 1000 еур
Цена:
5 ЕУР

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2019
NOVI MASINI ZA PERENJE VOZILA -INTERPUMP

PRODAVAM NOVI MASINI ZA PERENJE VOZILA
INTERPUMP
AVNOVI REVERBERI
MOOG

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2019
OPREMA ZA SITO PECAT

Осветлувач на сита (емулзија) 80x60 cm со 7 неонки и простор за чување на 6 сита.3 рамки за сит0 80x60cm со скинати сита и една рамка со исправно сито.2 нови ракел гуми само неколку пати искористен...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 12.12.2018
Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!

Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!Цена по договор!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2018
Masina ednoglava za lepenje na PVC profili so nula sav

Proizvoditel predlaga komplekt mashini za PVC vrati i prozori + kompresor 500 litrov s 2 godiini garantsija.Poveche inforomatsija na na tel.broj Viber i Whatsapp: + 359 878 371 922, turski broj Vi...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2018
SKALA ALUMINIUMSKA 7+1

ALUMINIUMSKA SKALA 7+1, VISINA 2,4m, VISINA NA RABOTNATA POVRSINA 1,8m. MALKU KORISTENA. KAKO NOVA.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.04.2018
povejke vidovi na masini

Se prodava:
- kombinirka MIOSTANDARD HOBI 82 so dodatni elementi
- bonsek za drvo, nov -nekoristen za na postolje (bugarski)
- kompresor FIAC 150 lit. bez motor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка