Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Математика и статика за Американ колеџ

Детално објаснување на задачи за колоквиум и испит

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.12.2021
kupuvam i prodavam polovni knigi

kupuvam i prodavam polovni knigi romani beletristika enciklopedii,klasici i dr.

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2020
Продавам голем македонско грчки речник

Нов голем македонско грчки и грчко македонски речник со граматика

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.08.2016
prodavam knigi

Prodavam komplet knigi
L. N. Tolstoj 14 knigi
E. Hemingvej 6 knigi
E. Bronte 4 knigi

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
ИЗРАБОТУВАМ

Изработка на: Семинарски работи од следниве области: Биологија, Хемија, Органско производство, Екологија, Сточарство, Фармакологија, Хигиена, Анатомија, Физиологија, Ботаника, Фармакологија, Хист...

Цена:600 ден.

Битола
 

Објавен на: 15.07.2015
RESAVAM ZADACI PO MATEMATIKA

Решавам задачи по математика за основно и средно образование. Задачите од средно образование можат да бидат од гимназија или економска струка.
Цената е во зависност од бројот на задачите. (Една за...

Цена:50 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2015
Ruski jazik za pocetnici

Casovi po ruski jazik za pocetnici 300den za 60min.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2015
prodavam odgovoreni prasanja za drzaven sluzbenik

prodavam odgovoreni prasanja za polaganje za drzaven sluzbenik tocni 99.9 posto . moze i po elektronski pat a moze i vo ispecatena forma za po mail 150 mkd a za ispecateni 700 mkd

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.03.2015
Casovi po matematika i fizika

Drzam casovi po matematika i fizika za osnovno, sredno i fakultet.
Cenata na casot zavisi od vremetraenjeto i vozrasta.
Za dopolnitelni informacii obratete se na 077547680

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.03.2015
Фактопедија

ФАКТОПЕДИЈА е конципирана во сообразност со училишните учебници. Оваа енциклопедија содржи единаесет целосно обработени целини. Книгата не е составена по азбучен ред, туку по целини. Првпат во исто...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.10.2014
МАКЕДОНСКИ ТРАДИЦИОНАЛЕН ГОТВАЧ

Македонскиот готвач е книга која може да се подели на три содржински дела:
- стручен дел
- теоретски дел
- рецептури

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.10.2014
Changing Directions Without Losing Your Way: Manging The Six Stages Of Change At Work And In Life

Комплетен водич за секој кој се соочува со ненадејна промена на работното место, во технологијата и во светот околу нив.
Во "Менување Насоки без губење на вашиот начин", авторите кој ...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2014
Word of Mouse: The Marketing Power of Collaborative Filtering

WORD OF MOUSE е првата книга за најновите и ефективни форми на маркетинг од два забележителни визионери. Во претходница на интернет револуција се два компјутерски научници од Минесота, кои се пионе...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2014
Мултимедијален курс на јазици на CD-ROM-a + MP3 audio CD

Научете јазик за многу пократко време од традиционалните методи на учење ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.08.2014
Речник

Продавам !!!
Македонско - Грчки
и
Грчко - Македонски

Цена:20 €

   

Објавен на: 19.06.2014
diplomski;seminarski,proekti,prezentaciii

Изработка на

-Дипломски 2000 ден.
-Семинарски 800 ден.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.06.2014
medicinski enciklopedii 1965

Zagreb, Jugoslovenski lexikografski zavod, bakrotisak, 10 toma, vo kožen povez ...9500mkd
Mala Enciklopedija, PROSVETA, izdanje 1959 2 toma tvrd povez..1200mkd

knigi od oblasta na Hemija, (org...

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2014
tehnička literatura

priračnik Greenje i Klimatizacija, 1984, Reknagel Spegner, prevedeno od germanski na srpskohrvatski..PRODADEN

Z.Rant -uparivanje i isparivanje (so ekstra tabeli)
-razmenjivači topline , rashlad...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 04.06.2014
65 knigi za internet biznis, zarbotuvanje, menagment

65 knigi za internet biznis, zarbotuvanje, menagment

65 Najdobri elektronski knigi za internet biznis, internet marketing, menagment, brzi nacini za zarabotuvanje i zapocnuvanje biznis i se dru...

Цена:500 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 02.06.2014
24/7 ИНТЕРАКТИВЕН ЈАЗИЧЕН КУРС - програма за учење англиски јазик во 3 степени

7 ПРИЧИНИ за нарачување на интерактивниот курс 24/7 English
1. Бидејќи е ефикасен и забавен
Курсот е заснован на еднa од најдобрите книги за учење на англискиот јазик од познатата издавачка куќа ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка