Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM KNIGI I KUPUVAM ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM RAZNI KNIGI OD SITE OBLASTI I KUPUVAM ENCIKLOPEDI UMETNOST PRIRODA ISTORIJA SLIKARSTVO DOSTOEVSKI PSIXOLOSKI KNIGI DOAGAM NA LICE MESTO ISPLATA PO DOGOVOR

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 13.10.2013
НАЈУБАВИТЕ БАЈКИ ОД БРАЌАТА ГРИМ

Сите бајки завршуваат онака како што треба во „најдобриот од сите можни светови“. Овие чувства и овој оптимизам се добри придружници на патот кон созревањето, затоа книгата Бајки на бра...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.10.2013
ИЗГУБЕНИ ГРАДОВИ

Изгубени или древни градови - книга која ни дава целосна реконструкција на урбаните центри од древен Рим, древна Грција, градовите од Африка, далечниот и блискиот исток, па се до северна и јужна Ам...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.10.2013
ИЛУСТРИРАН АТЛАС НА ИСТРАЖУВАЊАТА

Патуваме и истражуваме низ прекрасните фотографии кои ги содржи оваа книга. Ова инспиративно издание нуди повеќе од историја, изобилува со фотографии, илустрации и цртежи.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.10.2013
Седум навики на среќните деца

Седумте навики се засновани врз моќните начела што ги облагородуваат животите на луѓето низ долгата низа на поколенија – начелата, како што се одговорност, поставување цели, почитување, екипн...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.10.2013
Изработка на семинарски !!!!!!

Изработка на семинарски, есеи, состави, проектни задачи. tanja1mk@yahoo.com 072/610-714

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.10.2013
Odgovoreni prasanja za drzavni sluzbenici

Продавам одговорени П Р А Ш А Њ А ЗА ПОЛАГАЊЕ НА ОПШТИОТ И ПРАКТИЧНИОТ ДЕЛ ОД ИСПИТОТ ЗА ДРЖАВЕН СЛУЖБЕНИК Прашањата се со точност од 99.99%. Станува збор за прасањата сто се наоѓаат на следнава ст...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 08.10.2013
Мини ламба за читање

Мини ламба за читање

Ако сакате да читате навечер а немате доволно светлина, мини ламбата е совршена за читање книги во таква околина, едноставно се прикачува на книгата и ви ја осветлува!

Цена:370 ден.

   

Објавен на: 29.09.2013
OKSFORD –Ilustriran Anglisko-Angliski Recnik

Не е само речник, туку претставува универзален енциклопедиски лексикон. Наменет е за сите возрасти - основно, средно, факултет, како и за деловни луѓе, но и лица кои допрва сакаат да учат англиски ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.09.2013
Чудесна Македонија-Монографија

За сите оние кои ги сакаат пределите, приказните и легендите со кои оваа чудесна земја е богата да ги отргнат од заборавот и минливоста. Во оваа книга со околу 770 фотографии е ставено се што мора ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.09.2013
ОСЛАБЕТЕ ДОДЕКА СПИЕТЕ

Оваа книга е прирачник во која чекор по чекор се прикажани начините на исхрана на живеење во сообразност со биолошкиот часовник и лесните аероби вежби кои ќе придонесат за трајно отстранување на ви...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.09.2013
ГРАДИНА (ГОЛЕМА ИЛУСТРИРАНА ЕНЦИКЛОПЕДИЈА)

- 3000 фотографии;
- 50 реномирани стручњаци;
- Над 700 страници;
- Овошје;

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.09.2013
Лектири/Книги/Knigi/Books

Се продаваат книги/лектири по поволни и ниски цени...
-Итар Пејо,Белото Циганче,Македонски Народни Хумористични Приказни,Оливер Твист,Возот в снег,Сердарот,Улавите Години,Одбрани комедии (од Б. Ну...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 05.08.2013
2013 Specialized StJ FSR ELITE 29, Giant Anthem X Advanced 29er 1, BMC TrailFox TF03 XT, Scott Genius 710

Contact us today: Mrs Geoffrey Parker
Email: bicycleopsltd@gmail.com
Msn: bicycle-opsltd@hotmail.co.uk

Цена:2.500 €

   

Објавен на: 01.08.2013
Магистерски квалитетно, брзо и ефтино. Уверете се !

Изработувам секаков вид на трудови кое сакам да го потенцирам следново:Мојата работа се должи на долгогодишното работно искуство, широкиот спектар на литература, кој овозможува квалитетна изработка...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 19.07.2013
Изработка на магистерски квалитетно, брзо, ефтино. Уверете се во ова !

Изработувам секаков вид на трудови, квалитетно и брзо ! Доколку имате потреба уверете се во следново.Мојата работа се должи на долгогодишното искуство широкиот спектар на литература, и вредноста на...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 19.07.2013
Историја на уметност на Париз

Сликарство , вајарство , архитектура , музеарство , црковна уметност на Париз

Цена:3.200 ден.

   

Објавен на: 09.07.2013
Археолошка монографија

Археолошко истражување на предисториска населба Барутница,Источна Македонија,Овчеполски регион.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 09.07.2013
Семинарски

Изработка на семинарски,есеи,состави, проектни задачи
072/610-714 077/920-235 tanja1mk@yahoo.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.04.2013
PRODAVAM I KUPUVAM KNIGI RAZNI NOVI STARI ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM RAZNI KNIGI RECNICI BELETRISTIKA ENCIKLOPEDI ROMANI RAZNI I OTKUPUVAM DOAGAME NA LICE MESTO ISPLATA VEDNAS

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 07.04.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка