Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam knigi

beletristika: (Sindlerovata lista)(svetskite zagovori manipolacija na tajnite drustva)(prikazna za murosaki)(vkrsteni koski)(operacija ambler)(angeli i demoni)(aferata van gog)(vesticata od portobe...

Цена:450 ден.

Богданци
 

Објавен на: 30.03.2014
Ubedlivo najevtina i najkvalitetna izrabotka na magisterski,diplomski....itn

Ubedlivo najevtina i najkvalitetna izrabotka na magisterski,diplomski,biznis planovi, esei, seminarski, prevodi, prezentacii, i ostanati trudovi od site oblasti na obrazovanieto.
Tuka sme za site ...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2014
Учење на странски јазици брзо и евтино

Учење на странски јазици- дигитално,брзо,ефикасно и евтино, се ви е на вашиот компјутер или телефон...
испорака брза од 2 до 8 часа
повеќе инфо на
http://adf.ly/QNKDI

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 19.02.2014
Casovi po Ruski jazik

Casovi po ruski jazik za pocetnici

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 14.02.2014
pisuvam

pisuvam tekstovi po makedonski jazik pismena

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 11.02.2014
Anatomski atlasi

Prodavam anatomski atlasi Sinelnikov

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2013
ПРОДАВАМ СТАРИ РЕЧНИЦИ

Продавам стари речници (германски од 1937, 1959, 1967 и 1970 год.), руски (1966 год.), англиски (1974 год.), речник со странски зборови (1951 год.) и медицински лексикон (1955 год.).
Цена: 1 реч...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2013
Oslabete dodeka spiete

Оваа книга е прирачник во која чекор по чекор се прикажани начините на исхрана на живеење во сообразност со биолошкиот часовник и лесните аероби вежби кои ќе придонесат за трајно отстранување на ви...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.10.2013
Чудесна Македонија

За сите оние кои ги сакаат пределите, приказните и легендите со кои оваа чудесна земја е богата да ги отргнат од заборавот и минливоста. Во оваа книга со околу 770 фотографии е ставено се што мора ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.10.2013
PRODAVAM KNIGI I KUPUVAM ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM RAZNI KNIGI OD SITE OBLASTI I KUPUVAM ENCIKLOPEDI UMETNOST PRIRODA ISTORIJA SLIKARSTVO DOSTOEVSKI PSIXOLOSKI KNIGI DOAGAM NA LICE MESTO ISPLATA PO DOGOVOR

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.10.2013
НАЈУБАВИТЕ БАЈКИ ОД БРАЌАТА ГРИМ

Сите бајки завршуваат онака како што треба во „најдобриот од сите можни светови“. Овие чувства и овој оптимизам се добри придружници на патот кон созревањето, затоа книгата Бајки на бра...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
ИЗГУБЕНИ ГРАДОВИ

Изгубени или древни градови - книга која ни дава целосна реконструкција на урбаните центри од древен Рим, древна Грција, градовите од Африка, далечниот и блискиот исток, па се до северна и јужна Ам...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
ИЛУСТРИРАН АТЛАС НА ИСТРАЖУВАЊАТА

Патуваме и истражуваме низ прекрасните фотографии кои ги содржи оваа книга. Ова инспиративно издание нуди повеќе од историја, изобилува со фотографии, илустрации и цртежи.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
Седум навики на среќните деца

Седумте навики се засновани врз моќните начела што ги облагородуваат животите на луѓето низ долгата низа на поколенија – начелата, како што се одговорност, поставување цели, почитување, екипн...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
Изработка на семинарски !!!!!!

Изработка на семинарски, есеи, состави, проектни задачи. tanja1mk@yahoo.com 072/610-714

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.10.2013
Odgovoreni prasanja za drzavni sluzbenici

Продавам одговорени П Р А Ш А Њ А ЗА ПОЛАГАЊЕ НА ОПШТИОТ И ПРАКТИЧНИОТ ДЕЛ ОД ИСПИТОТ ЗА ДРЖАВЕН СЛУЖБЕНИК Прашањата се со точност од 99.99%. Станува збор за прасањата сто се наоѓаат на следнава ст...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.10.2013
Мини ламба за читање

Мини ламба за читање

Ако сакате да читате навечер а немате доволно светлина, мини ламбата е совршена за читање книги во таква околина, едноставно се прикачува на книгата и ви ја осветлува!

Цена:370 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 29.09.2013
Статика,Јакост на материјали,математика-приватни часови

Решавам домашни задачи и програми за средно и високо образование и одржувам приватни часови.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2013
OKSFORD –Ilustriran Anglisko-Angliski Recnik

Не е само речник, туку претставува универзален енциклопедиски лексикон. Наменет е за сите возрасти - основно, средно, факултет, како и за деловни луѓе, но и лица кои допрва сакаат да учат англиски ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.09.2013
Чудесна Македонија-Монографија

За сите оние кои ги сакаат пределите, приказните и легендите со кои оваа чудесна земја е богата да ги отргнат од заборавот и минливоста. Во оваа книга со околу 770 фотографии е ставено се што мора ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.09.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка