Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Англиски за македонци 1500ден=4 часа/ Gjuha maqedone për shqiptar 2000Den=4 ligjerata/ Macedonian language classes in english for expats 2000MKD=5 individual classes

1000MKD = 5 CLASSES MACEDONIAN FOR ENGLISH SPEAKERS IN A GROUP OF MINIMUM 8 PEOPLE
2000MKD = 5 INDIVIDUAL CLASSES IN MACEDONIAN FOR ENGLISH SPEAKERS WITHOUT GROUP.
500ДЕН 4 ЧАСА ОД 45 МИНУТИ ЗА А...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 13.12.2021
Промоција на канцелариски прибор

✅ Канцеларискиот прибор е неопходен за секојдневните деловни активности!!

✅ Канцеларискиот прибор е многу важна категорија‼

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Понуда на организатори

☑ Организираниот работен простор Ви штеди време и Ве одржува фокусирани на важните работи‼

☑ Користете ги нашите организатори за биро, собирачи на датотеки, организатори за фиоки..... ✂️

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Понуда на промотивен материјал

Промотивното презентирање на Вашата фирма или производ преку промотивен канцелариски прибор е наша работа ✔

↗️ Нудиме богата понуда на промотивни содржини‼

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Промоција на рекламен материјал

➡️ На нашиот сајт www.promocija.com.mk Ви нудиме голем избор на сублимирана понуда на роковници,планери, нотеси, маици, чаши, маски и др...

➡️ Сите модели од оваа категорија се наменети за бренд...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Рекламен материјал за промоција на Вашата компанија


➨ Се што Ви е потребно за Вашата компанија, како за користење во секојдневната
употреба така и во претставувањето на Вашиот бренд, ќе го пронајдете на едно место !
➨ Рекламен материјал од позна...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Reklamen materijal - Рекламен материјал

➡️ На нашиот сајт www.promocija.com.mk Ви нудиме голем избор на сублимирана понуда на роковници,планери, нотеси, маици, чаши, маски и др...

➡️ Сите модели од оваа категорија се наменети за бренд...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Sekerce 5gr

Производство-печатење и пакување на Универзален и брендиран шекер со ваше логоПакување 2,3,5,10 кг-картонска кутија

Цена:53 ден.

   

Објавен на: 31.03.2020
Pouzdana i brza kreditna ponuda

Mi smo struktura koja nudi kredite i spremni smo odobravati kreditne kredite uz kamatnu stopu od 3% kako bismo olakšali realizaciju projekta mladih poduzetnika, nudimo kredite komercijalnim ...

Цена:11 €

   

Објавен на: 31.03.2020
Продавам стаклени сталажи од ИКЕА

Продавам 4 Нови неотпакувани стаклени сталажи
2 бели
2 црни
Димензии: Ширина 37цм, длабочина 43цм, Висина 163цм, носивост на полиците 3,5 kg

Цена:50 €

   

Објавен на: 16.11.2019
медицинска опрема

СЕ ПРОДАВА МЕДИЦИНСКА ОПРЕМА; 2 КОМПЈУТЕРИ, 3 ШТАМПАЧИ, 3 ИНХАЛАТОРИ, АМБУ АПАРАТИ, 2 БОЦИ ЗА КИСЛОРОД ОД 10 ЛИТРИ, 3 ИНХАЛАТОРИ, БИРО СО СТОЛИЦА, МЕДИЦИНСКО МАСИЧЕ СО КОЛЦА, 10 СТОЛИЦИ, МЕДИЦИНСКО...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.10.2019
Masini za pisuvanje

Се продаваат 3 машини за пишување(2 кирилица и 1 латиница) заедно со листови и дупчалка.

070679913 - Весна
078327789 - Бруно

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 24.07.2019
Биро за компјутер

Продавам биро за компјутер. Димензии 122х76 см.

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 12.04.2019
Категории на нашите кредити на брзи заеми во 48ч

* Финансирање на образованието
  * Кредити за недвижности
  * Кредити за деловни инвестиции
  * Авто кредит

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.12.2018
заеми меѓу приватни

треба финансирање за вашиот дом, за вашиот
бизнис, за купување на автомобил, за купување на мотоцикл, за
создавање на сопствен бизнис, за вашите лични потреби повеќе
на сомневање, давам лични кредити

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.12.2018
PECATAC CANON IR3570

Prodavame multifunkcionalen ured pecatac, skener i kopir CANON model IR 3570 i CANON model IR 3035.

Cena po dogovor.

Цена:1 €

   

Објавен на: 13.11.2018
Pozdrav i dobra večer g. Gospođa i gđa. Francuski

Pozdrav i dobra večer g. Gospođa i gđa. Francuski pojedinačni red
borbu protiv siromaštva i banke isključivanja
of-Commercial krediti Osobni zajmovi Online Zašto
Home zajmovi i ref...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 02.09.2018
СВЕТЛЕЧКА РЕКЛАМА СО ЛЕД ДИОДИ

СВЕТЛЕЧК РЕКЛАМА 200x70cm, користена само 5 месеци, нова без никакви оштетувања.

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 12.08.2018
Ponuda kredit novac

Ponuda kredit novac 100 % od garanciju 1000 eura ima 900.000 eura 2% mjeseci mail: ..... marijalubomir@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.08.2018
na prodazba

se prodava koferenciska garnitura

Цена:180 €

   

Објавен на: 25.12.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка