Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
DEZINFEKCIJA (I ZA KOVID KORONA COVID-19) DEZINSEKCIJA I DERATIZACIJA 076884703 24/7

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO KVALITETNO 076884703 070819058
RABOTIME NIZ CELA MAKEDONIJA
RESENIE I EKSEPERTI SME ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO VIRUSI(PROT...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.12.2020
elementi za kovani ogradu i sari po zadadeni dimenzii

Izrabotka na kovani elementi i sari po zadadeni dimenzii

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 17.04.2020
Kompletna dezinfekcija i deratizacija na korona C-19

Kompletna dezinfekcija i deratizacija na korona C-19, salmonela, kompletna i trajna bakterioloska i virusna dezinfekcija. na zgradi, vlezovi, stanovi, podrumi, kuki, dvorovi, avtomobili i sekakvi o...

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.04.2020
Преводи по Норвешки, Дански, Шведски, Холандски, Грчки, Турски, Англиски и Српски

Преводи по Норвешки, Дански, Шведски, Холандски, Грчки, Турски, Англиски и Српски

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2019
Изработка на семинарски и есеи

Изработувам семинарски и есеи,магистерски трудови од секоја област, професионално и во најкус временски рок. И на англиски јазик. Цена по договор, во зависност од темата и обемот.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.11.2019
taxi taksi такси solun sofija belgrad pristina

Vrsime taksi prevoz do site turisticki destinacii niz grcija EXTRA CENA 070575003 Prevozot se vrsi so mercedes E klasa osigurani patnici izdavajne na smetka i smetkopotvrdi plajkajne na faktura.Sek...

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 15.10.2019
Судски преводи на Англиски јазик

Квалитетен и брз превод од Овластен Судски Преведувач од Англиски на Македонски и Македонски на АнглискиМатеријалот за превод може да се донесе лично, но и да се прати по електронска пошта на dali....

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2019
Servis na roletni

Vesam servis na roletni, plasticni i aluminiumski.
Doagam na povik
075323657

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2019
СМЕТКОВОДСТВЕНИ УСЛУГИ ПОВОЛНО

Ажурно и точно сметководство, навремени информации за секоја побарана консултација од сметководството, подигнување на документи од локација на клиент, цена по договор со клиентот.
Виолета 070380010

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.07.2019
Dezinsekcija Dezinfekcija Deratizacija Skopje Makedonija Najevtino

AKTIVNO I NAJEVTINO RESENIE ZA LEBARKI, BUBASVABI, BOLVI, MRAVKI, KRLEZI-STENICI, OSI, MUVI, GLUVCI, STAORCI I DR. EFIKASNO I EFTINO RESENIE ZA NIV SO GARANCIJA. INSEKTICIDOT E EKOLOSKI I HUMAN(GO ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.06.2019
Iznajmuvanje konjopoi, tendi, shatori, shankerski stolchinja i dr

СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМА ЗА СЕКАКОВ ВИД НА НАСТАН

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2019
Лектура на текстови, магистерски, семинарски и др.

Овластен лектор по македонски јазик со лиценца врши лекторирање на различен вид текстови. Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2022
Otpusuvanje so visok pritisok masinski kanalizaciji,saxti,kujini,tus kabini i dr.

Vodovodzija vrsi odzatnuvanje na odvodi-kanalizacija kujni,kupatila umivalnici,oluci Brzo efikasno so voda pod pritisok masinski Samo vo Skopje 24casa servis

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2021
Odgovoreni prasanja za administrativni sluzbenici

Gi prodavam slednite prasanja za administrativni sluzbenici, koi se odgovoreni od lice vraboteno vo agencijata za administracija so tocnost od 100%

-prasanja za administrativni sluzbenici (stuce...

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.01.2021
СМЕТКОВОДСТВО | РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМА | SMETKOVODSTVO | REGISTRACIJA NA FIRMA

*
**********************************************

СТАРТАП ПРОМО !!!

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2020
Часови

Онлајн часови по Статика за студенти на машински факултет, држи дипломиран машински инженер. 075234827

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.06.2020
KOSAM TREVA / EFTINO,BRZO,KVALITETNO/SO BENZINSKI TRIMER

Kosam treva EFTINO, BRZO I KVALITETNO so BENZISKI TRIMER VILAGER.
Cena po dogovor.
Tel. 078203100 Martin

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.05.2020
Фотографирање на свечености

-Фотографирање на свечености. Доаѓаме во сите населени места низ РС Македонија
-Печатење на постери од вас и вашите херои
-изработка на покани со вашите ликови или вашите херои
-изработка на кал...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2019
Остапување на фирма - ПЕКАРА

Се отстапува фирмата Биовитал, за производство на брашно и интегрални лебови, комплетно со инвертар, која ги носи сите потребни дозволи за работа. Пекарата се наоѓа во Стајковци со површина од 130 ...

Цена:20.000 €

Скопје
 

Објавен на: 29.10.2019
Барате книговодител? Користете ги СМЕТКОВОДСТВЕНИТЕ услуги на Конто Плус Конаслтинг

ЗА КОНТО ПЛУС КОНСАЛТИНГ -

Ние ги реализираме нашите сметководствени, даночни и консалтинг услуги со најголема професионалност, највисок квалитет, навременост, точност и сигурност. Затоа, ние см...

Цена:2.360 ден.

Кочани
 

Објавен на: 06.08.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка