Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam vikendica vo s.Izvor, Kicevo

Prodavam vikendica vo s.Izvor, Kicevo. Kukata e na eden kat so povrsina od 60 m3, podrum/ garaza 60 m2, dvorno mesto 300 m2. Uredna dokumentacija. 070 344 171 Andrej

Цена:1 €

Кичево
60 m2
3 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 01.01.2022
se izdava vikendica vo pretor

se izdava kompletno namestena i opremena vikendica vo pretor za letniot period,pokraj prespansko ezero

Цена:1.500 ден.

Ресен
55 m2
2 соби
 

Објавен на: 17.06.2020
Se izdava vila vo Krusevo

Se izdava apartman vo vila Burne so 12 legla rasporedni vo 3 sobi vo centarot na Krusevo
Kontakt tel. 070 376 929

Цена:По договор

Крушево
120 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 30.12.2021
IZDAVAM VIKENDICA NA VODNO ZA SEKAKVI PROSLAVI

SE IZDAVA VIKENDICA NA VODNO ZA SEKAKOV VID NA PROSLAVI, KOMPLETNO OPREMENA. SE IZDAVA VO VREMETRAENJE OD 12 CASA ( OD 12:00 NA PLADNE DO 24:00 NAVECER ), SO MAKSIMALEN KAPACITET OD 15-20 LICA. ...

Цена:200 €

Скопје
500 m2
Базен

Објавен на: 26.07.2021
Викендица во Трпејца Охрид

Издавам опремена викендица во с.Трпејца. Викендицата има дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални соби, купатило (со машина за перење), 2 тераси, Интернет, Паркинг.

Капацитет: 6 особи

Цена:3.000 ден.

Охрид
100 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 04.06.2020
Prodavam vikendica vo D.Sonje

Prodavam vikendica od 70m2 vo D.Sonje na glaven pat so plac 1800m2, cena po dogovor, moze i zamena za stan. Tel. za kontakt: 071 384 055.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.10.2019
Vikendica

Vikendica 60 m2,ovostarnik 4000 m2,vo s.Kozjak Stip,se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.cena povolna.ff

Цена:По договор

Штип
40002 m2
 

Објавен на: 11.05.2019
VIKENDICA NA SKOPSKA CRNA GORA 1600M2

SE PRODAVA VIKENDICA NA SKOPSKA CRNA GORA, BRODEC, KUKJA 132M2 DVA SPRATA, DVOR 1400M2

Цена:По договор

Скопје
1600 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 13.02.2019
Se prodava vikend kuka vo s.Dolno Sonje

Kukata ima suteren, sprat i visoko potkrovje. Potkrovjeto e samo so pregradni zidovi i ne e komplet napraveno. Kukata ima dimenzii 10x9 i po imoten list ima 259m2.Se naogja na ul 1 br.81.Ima struja...

Цена:45.000 €

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 18.01.2019
SE PRODAVA NIVA SO VIKENDICKA

SE PRODAVA VIKENDICKA SO RASADNIK POLA DEKAR I 1 DEKAR RABOTNA POVRSINA ISTATA SE NAOGA PRED MIKROSAN NA SAMIOT ASFALTEN PAT I E POGODNA ZA SEKAKVA NAMENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL 078/254703

Цена:10.000 €

Прилеп
1500 m2
2 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 03.04.2018
Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

Цена:9.999 €

Гевгелија
33 m2
2 соби
Приземје
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 17.05.2017
Се продава викендица на патот према Огњанци

Површина на плацот 1300 м2
Површина на куќа 170 м2
Површина на помошниот објект 150 м2

Цена:По договор

170 m2
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2017
Викендица

Продавам викендица во Село Којнско покрај брегот на Преспанското езеро на само 50 м до самото езеро, со поглед према остров Голем Град

Цена:1 €

Ресен
200 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 24.11.2016
Продавам куќа во Маврово-Леуново

Вила во Маврово-Леуново, во близина на Хотел Радика, со најубав поглед на Мавровско Езеро.
Површина на куќата 7х7 метри, приземје, кат и поткровје.
Приземјето е 18м. катот е 48м (дневна со кујна,...

Цена:36.000 €

Гостивар
95 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 07.11.2016
Prodavam vikendica!

Se prodava opremena vikend kuka so lokacija na Skopska crna gora,potocno vo seloto Sandevo kaj restorantot "Cetiri vodenicki".Kukata ima struja so saat,isto taka ima i vodovod,i plus buna...

Цена:29.000 €

Скопје
1000 m2
2 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Базен

Објавен на: 31.10.2016
prodavam vikendicka

prodavam vikendicka 64m vo Katlanovo na patot za Blace so propratni prostorii,vidikovac i plac od 2250m,so site potrebni dokumenti za nea.Ima vodovod i struja, vredi da se vidi.

Цена:30.000 €

Скопје
64 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 16.10.2016
Se izdava vila vo Skopje

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Skopje. Vilata raspolaga so parking, bazen, skara, SAT TV...Idealno za vikendi, rodendeni, ergenski i mominski zabavi.

Tel: 072...

Цена:По договор

Скопје
80 m2
4 соби
Приземје + кат
Ламинат
Базен

Објавен на: 27.07.2016
Викендица со плац продавам

Викендицата, 40м2 е со плац од 2837м2. Од населбата Бутел е на 3км. Пред куќата е овоштарник со бавча а зад куќата, лозје. Со имотен лист. Телефон 075-773-553

Цена:21.000 €

Скопје
40 m2
3 соби
Приземје
Цемент/мушама
 

Објавен на: 13.05.2016
Плац 1200м2 со куќа од 150м2,пред с.Кадино

Се продава ограден плац со две куќи ,една од 150м2 ,друга со 25м2 помошни простории ,вода струја,телефон,сателитска .....документација чиста........

Цена:По договор

Скопје
175 m2
5+ соби
Приземје + кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 25.11.2015
KAPII TENDI KOVANI OGRADI SKALI GARAAZI SPALNA MASI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Тетово
120 m2
5+ соби
 

Објавен на: 16.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка