Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Кочани

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ДАНДИ ПРОДУКЦИЈА ДООЕЛ - КОЧАНИ

Данди продукција ДООЕЛ од Кочани е основана на 23 Декември 2013 година со главно седиште во Кочани на Ул. Никола Вапцаров бр. 10 и преставништво во Скопје на Ул. Сава Ковачевиќ бр. 22 Општина Кисел...

Цена:1 €

Кочани
 

Објавен на: 25.02.2014
Se prodavaat umetnicki sliki od poznatiot umetnik "DEDOV TANAS"

Slikite se raboteni na platno vo maslena tehnika, motivite se pretezno mrtva priroda so etno elementi i ovosje.

Povelete vo mojata galerija

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 15.12.2013
Racna Izrabotka

Racna izrabotka na manistiri,crkvi
Unikatni dela . izrabotka od kibritcina
Srecko 071 246 558

Цена:1 €

Кочани
 

Објавен на: 02.01.2013
Резбана дрвена комода

Резбана комода од ороеово дрво која е со големина од :
Должина 1.30
Ширина 50
Висина 90

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 12.08.2012
Резбани икони и скулптури од мермер

Резбани икони изработени рачно од ореово дрво.
Мермерни скулптури изработени рачно со различни мотиви .
Цените се по договор доколку има заинтересирани нека контактираат на : 070 507 155
фотогр...

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 12.08.2012
prodavam porcelanski ikoni

porcelanski vilerovi ikoni 4golemi i 2 mali.

Цена:400 ден.

Кочани
 

Објавен на: 31.05.2012
prodavam

3 turcki moneti edna od srebro,od 1839,1861god

Цена:100 €

Кочани
 

Објавен на: 21.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка