Штафелај за сликање

ЦЕНА: 1200 мкд

Штафелај за сликање


Продавам и изработивам штафелаи за сликање

Рачно изработени од природно дрво

Димензии: 55cm ширина во дното, 185 cm максимална висина

Фиксна цена : 1,200 денари Тел за контакт 070/651138 ЗоранГрад:
Скопје
Телефон:
070651138
Објавен на:
29.04.2020

ЦЕНА: 1200 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Зоран Аврамоски
Град:
Скопје
Телефон:
070651138
Објавен на:
26.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

издавање стан во Центар

Се издава стан во Центар, веднаш до хируршка клиника Наум Охридски, кај ГТЦ (кула Градски зид)
2 кат, 3-собен стан,80м2,централно парно греење, клима.Опремен со намештај и бела техника.
Без милен...

Цена:По договор


Објавен на: 14.01.2020
одличен стан во трнодол

ИЗДАВАМ ЧЕТВОРОСОБЕН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН, 120 КВАДРАТИ, ТРНОДОЛ, СКОПЈЕ. СТАНОТ ИМА КУЈНА, ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА, ТРИ СПАЛНИ СОБИ, ЕДНО КУПАТИЛО, ЕДНО WC. ЗАСТАКЛЕНА ТЕРАСА СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД Н...

Цена:600 EUR


Објавен на: 04.11.2019
изработка на трудови, семинарски, проекти/ ПР услуги

Индивидуализирана изработка на магистерски трудови, дипломски работи, матурски теми, есеи.
Посебно искуство во развивање на проекти на повеќе теми( транспаретност, етика, родова еднаквост, управув...

Цена:По договор


Објавен на: 18.09.2018
гоџи бобинки

Се продаваат садници за гоџи бобинки по поволна цена. Даваат плод за само три месеци и имаат огромни здравствени придобивки.

Цена:150 MKD


Објавен на: 01.05.2017

Цена:По договор


Објавен на: 24.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка