Сите продавници

ВИП продавница

Mirjana

Sudski preveduvac
Prevod od angliski, prevod od germanski, prevod od svedski, prevod od danski, prevod od norveski, prevod od holandski, prevod od italijanski, prevod od spanski, prevod od francuski, prevod od ruski, prevod od ceski, prevod od turski, prevod od polski, pre
Категорија:
Останато
испрати
companyImg
Телефон: 071277738
Bulevar Orce Nikolov bb
Skopje ,
  • Прикажи мапа
  • Прати емаил

Подреди по:
Промоција на канцелариски прибор

✅ Канцеларискиот прибор е неопходен за секојдневните деловни активности!!

✅ Канцеларискиот прибор е многу важна категорија‼

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Понуда на организатори

☑ Организираниот работен простор Ви штеди време и Ве одржува фокусирани на важните работи‼

☑ Користете ги нашите организатори за биро, собирачи на датотеки, организатори за фиоки..... ✂️

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Промоција на маици од брендот Fruit of the loom

Има ли некој што не носел маица од Fruit of the loom ???

Сега се достапни on-line на www.promocija.com.mk директно од единствените застапници за Македонија, Pope Company

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Промоција на маици и капи за печатење

Бидете In‼

Единствени и уникатни‼

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Понуда на промотивен материјал

Промотивното презентирање на Вашата фирма или производ преку промотивен канцелариски прибор е наша работа ✔

↗️ Нудиме богата понуда на промотивни содржини‼

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Промоција на рекламен материјал

➡️ На нашиот сајт www.promocija.com.mk Ви нудиме голем избор на сублимирана понуда на роковници,планери, нотеси, маици, чаши, маски и др...

➡️ Сите модели од оваа категорија се наменети за бренд...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Флуоресцентен елек - Fluorescenten elek

➨ Безбедноста на прво место !!!

➨ Флуоресцентниот елек е нешто кое мора да го имате во Вашиот автомобил !!!

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Рекламен материјал за промоција на Вашата компанија


➨ Се што Ви е потребно за Вашата компанија, како за користење во секојдневната
употреба така и во претставувањето на Вашиот бренд, ќе го пронајдете на едно место !
➨ Рекламен материјал од позна...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Reklamen materijal - Рекламен материјал

➡️ На нашиот сајт www.promocija.com.mk Ви нудиме голем избор на сублимирана понуда на роковници,планери, нотеси, маици, чаши, маски и др...

➡️ Сите модели од оваа категорија се наменети за бренд...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
СУДСКИ ПРЕВОДИ - SUDSKI PREVODI 071 277 738

Судски преводи од сите јазици.
Гаранција за квалитет.

Контакт : 071 277 738

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 23.02.2019
СУДСКИ ПРЕВОДИ - SUDSKI PREVODI 071 277 738

Судски преводи од сите јазици.
Гаранција на квалитет повеќе од 20 години.
Контакт на тел: 071 277 738

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 23.02.2019
PREVEDUVAC GERMANSKI JAZIK 071 277 738

Sudski preveduvac od germanski jazik vrsi prevod od germanski na makedonski jazik i obratno.

Kontakt 071 277 738

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.05.2018
PREVEDUVAC ANGLISKI JAZIK 071 277 738

Sudski preveduvac od angliski jazik vrsi prevod od angliski na makedonski jazik i obratno.

Kontakt 071 277 738

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.05.2018
Sudski preveduvac od angliski jazik Skopje

Prevod od angliski na makedonski jazik i obratno.
Превод од англиски на македонски јазик и обратно.

Контакт : 071 277 738

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 16.12.2017
Ovlasten sudski preveduvac - angliski jazik

Ovlasten sudski preveduvac od angliski na makedonski jazik i obratno, so povekjegodishno iskustvo, vrshi prevod na sekakov vid dokumenti, koi doagjaat od slednive oblasti:

• pravo (zakonsk...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 16.12.2017
Prevod od germanski na makedonski

Prevod od germanski na makedonski
Контакт тел: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 08.11.2017
Prevod od hrvatski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јази...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od srpski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јази...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od romanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од романски јазик на македонски јазик и обратно
Превод од романски јазик на документи и литература.
Контакт: 071277738
Viber: +38971277738

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od bugarski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод од турски јазик и бугарски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод од турски јазик на документи и литература.
Превод од бугарски јазик на документи и ли...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 01.05.2017
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка