Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам XPS 13 9365 2-in-1

Продавам 2 години користен Dell XPS 2-in-1 9365 133 TouchScreen Laptop Intel Core i7 16GB Memory 256GB SSD Silver со нова батерија.

Со него бесплатно ќе добиете и USB3.0 Superspeed 4 Ports Hub h...

Цена:49.999 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2019
Се продава користен Iphone 7 plus 32GB Model A1661

- Перфектна состојба.
- Батеријата држи 13h сурфање; 18h повици.
- Правен за амерички пазар (купен од NY Apple продавница за $959).

Цена:399 €

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2019
Продавам Inspiron 5537 i7 4500U 8GB

Продавам користен Inspiron 5537 i7 4500U 8GB. Во одлична состојба е (сеуште го користам за работа).

System information:
-- Dell Inspiron 15R - 5537 Windows 10

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2019
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка