Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Млин за мелење сточна храна

Се продава млин за мелење на сточна храна. Меле 500 кила на саат.
(силос, чекичар и пуж)

Цена:1.500 €

Неготино
 

Објавен на: 03.07.2019
Pomeranian mini

Здраво
Имаме дополнителни минијатурни прекрасни померанци што треба да им ги подарите на сите прекрасни и грижливи домови.

Тие се и машки и женски; исклучително пријателски и разигран и со де...

Цена:135 €

Скопје
 

Објавен на: 15.09.2021
Prodavam svinja

Cuvana vo s.Zelenikovo Skopsko ima okolu 100 do 120 kg

Цена:130 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.12.2019
Продавам крави фризер

продавам 5 стелни крави фризер и 3 телиња

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 03.10.2018
Prodavam prasinja

Prodavam prasinja od 15kg - 18kg

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.09.2018
Be Se prodava misirka

Edna godina stara moze sama ili so nekolku misircinja

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 02.06.2018
Продавам пилиња од сите сорти и инкубатори за јајца

Продавам инкубатори од 200-500јајца цена 1,5 евро од јајце

Цена:15 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.05.2018
Prodavam tele

Tele 130kg,3meseci staro

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2017
Prodavam malino kanarinci

Prodavam malino kanarinci mladi maski i zenki

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.11.2017
prodavam pcelni roevi

se prodavaat roevi na 5 ramki,3 ramki leglo,2 med. So ovogodisna oplodena,pronesena matica - vistinski dobra!!!

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.05.2017
Prodavam Labradori

Продавам кученца црн лабрадор, машки, родени се на 24.03.2017 прочистени се од внатрешни и надворешни паразити. Informacii na tel: 075 200 528

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2017
Prodavam bigl kuce kucinja

Prodavam zensko bigl,50 dena, pasos, chip i primena prva vakcina
Nabavka na site rasi na kucinja

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 08.12.2016
Продавам хаски машко и женско стари 35 дена

Се продаваат мали слатки хаски стари 35 дена, прочистени од паразити, и спремни за ново домче каде ќе бидат многу сакани и сликани! Кој е за ново другарче?
Цена по договор
Контакт тел: 071/826-38...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2016
Продавам кози алпинки

Продавам 20 кози алпинки

Цена:100 €

Крушево
 

Објавен на: 23.06.2016
kokoshki nesilki

zivinarska farma Laki selo palikura-kavadarci, prodava stari kokoshki po cena od 50 den. Informacii sekoj den na tel. 070-239-000 ili vo samata farma

Цена:50 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 10.04.2016
Prodazba na konj

Se prodava rasen konj so starost od 10 godini. Konjot e dobro odgleduvan i naucen za vrsenje na zemjodelska rabota. Cena po dogovor.

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 18.01.2016
Pridaja-ukrasne patke i guske

Zdravo,imam na prodaju razne vrste ukrasnih pataka-karolinke,mandarinke,crvenoramene,bahame,,lastarke,riđoglave,utve sarene i morske i guske belolike.Pozdrav...Vladimir-00381600733241

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.08.2015
Kuche Dogo Argentino

Se prodavaat 2 mashki kuchenca dogo argentino! Tatko Max DE LA PACO CASA 2JCAC 3CAC 2 CACIB 3BOB. Majka Betty DEBAJO GRAN TORRE 2CAC CACIB BOB

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2015
oprema za kokoski nesilki

Polovni kafezi za 720 kokoski nesilki,klasirka za jajca(1800 jajca/h),ventilatori za vo farma,skreperi motori.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2015
Француски булдог

машко кутре, старо 2 месеци,вакцинирано и прочистено,од прво легло по мајка и татко, одлично педигре, извадена книшка и пасош...

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 13.06.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка